Wszystkie gry

W katalogu znajdziesz zarówno gry stacjonarne, jak i online, skupiające się na współpracy, komunikacji, integracji, a także wzmacnianiu kluczowych kompetencji – wszystko, aby idealnie odpowiadać na unikalne potrzeby Twojego zespołu.

Zachęcamy do eksplorowania świata gier i symulacji!

LICZBA OSÓB: 6 - 100 osób
CZAS TRWANIA: 1,5 lub 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, innowacja, strategia

Wygr.AI to nowoczesna rozgrywka szkoleniowa dla organizacji i zespołów, które chcą odkryć i wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji. Buduj przewagę rynkową dzięki praktycznej wiedzy i kreatywnemu zastosowaniu AI. Idealne połączenie teorii i praktyki, otwierające przed
LICZBA OSÓB: 120 do 1000
CZAS TRWANIA: 3 - 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: innowacja, docenienie różnorodności, strategia

The Tree of Life to gra symulacyjna o osiąganiu celów, współpracy, różnorodności i ciągłej zmianie. Gra została zaprojektowana z myślą o rozwoju i integracji dużych grup pracowników i zakłada jednoczesną rozgrywkę dla zróżnicowanych zespołów.
LICZBA OSÓB: 6 - 100 osób
CZAS TRWANIA: 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, innowacja, strategia

Doświadczenie pasjonującej kombinacji zabawy i nauki poprzez klasyczne gry komunikacyjne, które wzmacniają umiejętności współpracy i efektywną komunikację w zespole.
LICZBA OSÓB: 20 - 120
CZAS TRWANIA: 2,5 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zmiana, strategia, przełamywanie silosów

Gra Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi.
LICZBA OSÓB: od 60
CZAS TRWANIA: 2,5 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zmiana

Przeżyj emocjonującą przygodę w świecie pszczół, gdzie dzięki dynamicznej akcji i współpracy uczestnicy uczą się o organizacji i strategii biznesowej. Idealna gra do integracji dużych zespołów!
LICZBA OSÓB: 16 do 100
CZAS TRWANIA: 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, przełamywanie silosów

Odtwórzcie historyczny witraż łącząc rozproszone informacje i pracując zespołowo. Idealna gra do nauki o komunikacji i zarządzaniu projektem w emocjonującym, warsztatowym stylu.
LICZBA OSÓB: od 14
CZAS TRWANIA: 1 - 1,5 godziny
GRA STACJONARNA, ONLINE LUB HYBRYDOWA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: myślenie strategiczne, rywalizacja, zaufanie

Łowisko to metafora organizacji i jej działania w zróżnicowanych zespołach z różnorodnymi ludźmi. Zarządzanie obszarem połowu ryb okazuje się doskonałą okazją do interaktywnego doświadczenia przez uczestników współpracy i jej wyzwań.
LICZBA OSÓB: 18 - 500
CZAS TRWANIA: 2 godziny
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, rywalizacja, zaufanie

Kolekcjonerzy to dynamiczna rozrywka, o dużym potencjale integracyjnym. Daje wartościową refleksję nad zarządzaniem kontaktami z klientem w zespołach sprzedaży, nauczy szybkiej komunikacji i efektywnej współpracy.
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 3 godziny
GRA STACJONARNA LUB ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: negocjacje, zaangażowanie, myślenie strategiczne

Symulacja o umiejętnym rozpoznawaniu interesów drugiej strony oraz sposobach na przygotowanie i prowadzenie skutecznych negocjacji.
LICZBA OSÓB: 16 - 50
CZAS TRWANIA: 3 - 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zmiana, strategia, zaangażowanie i motywacja

HEXgame to symulacja zarządzania państwem jako metaforą dużej organizacji, ze strukturami zarządczymi pionowymi i poziomymi. Kluczowym wyzwaniem dla uczestników jest współdziałanie liderów różnych szczebli i funkcji. Osią tematyczną są umiejętności organizowania komunikacji i systemowego
LICZBA OSÓB: 4 do 16
CZAS TRWANIA: 2,5 - 3,5 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: myślenie strategiczne, delegowanie zadań, komunikacja

Gildia Mistrzów świetnie sprawdzi się jako narzędzie wspierające rozwój kompetencji przywódczych. Przyczyni się do zwiększenia świadomości zwłaszcza początkujących team leaderów. Rozrywka stanowić będzie także punkt wyjścia do refleksji dla leaderów z większym doświadczeniem. Gra wesprze również
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 30 - 60 minut
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zarządzanie, zaangażowanie i motywacja, przełamywanie silosów

Matrix zabiera uczestników do świata relacji i powiązań. Wyzwala mnóstwo emocji, wymaga koncentracji i współpracy uczestników. Ma dodatkowy atut – nie zajmuje dużo czasu, dlatego jeśli ktoś szuka krótkiego, lecz bardzo refleksyjnego ćwiczenia, to Matrix
LICZBA OSÓB: 5 - 50
CZAS TRWANIA: 1 godzina
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, komunikacja

Gra, która rzuca wyzwanie komunikacji i współpracy zespołowej, gdzie uczestnicy muszą odkryć unikalny kod poprzez wspólne układanie wzoru, polegając jedynie na skutecznej komunikacji werbalnej w warunkach niepewności.
LICZBA OSÓB: 4 -12
CZAS TRWANIA: 1 godzina
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zmiana

Przeżyj wyzwanie kolonizacji Marsa poprzez strategiczne planowanie i intensywną realizację zadań, doskonaląc umiejętności agile i współpracy zespołowej. Idealna gra do nauki zarządzania priorytetami i efektywnego działania pod presją czasu w dynamicznym środowisku.
LICZBA OSÓB: od 1
CZAS TRWANIA: 2 godziny
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: diagnoza kompetencji

W fabule gry zaprojektowany jest algorytm o charakterze assessmentowym, który mierzy zachowania i decyzje w graczy. Zagregowane i opomiarowane zachowania i decyzje ilustrują kafeterie kompetencji.
LICZBA OSÓB: 5 - 70
CZAS TRWANIA: 40 - 60 minut
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, komunikacja

Przygodowa gra symulacyjna, w której uczestnicy jako archeolodzy muszą uciec z pułapki w starożytnej świątyni, rozwiązując zagadki i współpracując bez możliwości swobodnego porozumiewania się. Idealna do rozwijania umiejętności zarządzania informacjami, komunikacji i pracy zespołowej pod presją
LICZBA OSÓB: 5 - 10 w jednym zespole
CZAS TRWANIA: 1 godzina
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, zaufanie

Nietypowe towary trzeba transportować w nietypowe sposoby. Stańcie razem na pokładzie "Pokręconego Załadunku" i wykażcie się umiejętnością koordynacji w niekonwencjonalnym transporcie. Czy uda Wam się wspólnie pokonać ograniczenia czasu, niebezpieczne strefy i logistyczne łamigłówki? Zacieśniajcie więzi,
LICZBA OSÓB: 6 - 36
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, zarządzanie projektem

Pixel pozwoli lepiej zrozumieć czynniki wspierające i utrudniające współpracę. Symulacja będzie punktem wyjścia do określenia zasad działania w rzeczywistości zawodowej.
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 2 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, strategia, zarządzanie

Symulacja biznesowa, która ujawnia kluczowe mechanizmy pracy firmy poprzez szybką reakcję i zarządzanie priorytetami w stresujących warunkach. Idealna do rozwijania umiejętności planowania, koordynacji zadań i współpracy między działami.
LICZBA OSÓB: od 3
CZAS TRWANIA: 20 - 40 minut
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zarządzanie

Fascynująca gra karciana skupiająca się na komunikacji i współpracy zespołowej, gdzie uczestnicy odkrywają wspólnie rozwiązanie zagadki w stylu Einsteina, wzmacniając umiejętności zarządzania i teambuildingu.
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 1,5 - 2 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zaufanie

Gra symulacyjna skupiająca się na budowaniu kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu, gdzie gracze podzieleni na dwa zespoły rozwiązują wyzwania, wzorując się na koncepcji 'Emocjonalnego Konta Bankowego' Stephena R. Coveya. Idealna do szkoleń integracyjnych i rozwoju osobistego.
LICZBA OSÓB: od 4
CZAS TRWANIA: 1,5 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, przywództwo, zarządzanie projektem

Team Balance to wyzwanie zespołowe, w którym koordynacja, współpraca i zarządzanie projektem są kluczowe. Idealne do integracji zespołu i rozwijania umiejętności rozwiązywania złożonych problemów.
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 20 - 60 minut
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: przywództwo, komunikacja, zaangażowanie i motywacja

W grze Tower of Power grupa przećwiczy swoje umiejętności komunikacyjne i zdolności do współpracy w zespole. W krótkim czasie, jak w soczewce, uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję przyjrzeć się sobie w działaniu.
LICZBA OSÓB: od 4
CZAS TRWANIA: 2 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zmiana, rywalizacja, myślenie strategiczne

Symulacja optymalizacji procesów organizacyjnych, przedstawiająca wyzwania zarządzania łańcuchem dostaw i konsekwencje braku komunikacji i współpracy. Idealna do rozwijania myślenia systemowego i uświadamiania znaczenia współpracy między działami.
LICZBA OSÓB: 6
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zmiana, zaangażowanie i motywacja

Gra odkrywająca indywidualne style uczenia się i rozwijania umiejętności poprzez praktyczne doświadczenie w jubilerskiej pracowni z klockami Lego. Idealna do wzmacniania motywacji do rozwoju osobistego i zrozumienia wpływu na własną ścieżkę kariery.
LICZBA OSÓB: od 3
CZAS TRWANIA: 3 - 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zaangażowanie i motywacja, komunikacja, strategia

Podróżuj w czasie, odkrywając nowe perspektywy i twórz odważne wizje przyszłości, by przekształcić je w konkretne plany działania. Idealna metoda do rozwijania strategicznego myślenia i zjednoczenia zespołu wokół wspólnych celów.
LICZBA OSÓB: do 45
CZAS TRWANIA: 30 minut
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, zmiana

Gra pozwala doświadczyć jak nieświadomie podążamy za swoimi założeniami i odkryć, że czasami trzeba podważyć głęboko zakorzenione przekonania, które ograniczają kreatywne i innowacyjne myślenie.
LICZBA OSÓB: od 20
CZAS TRWANIA: 4 x 30 minut
GRA STACJONARNA LUB ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zabawa, wiedza, integracja

Quiz Challenge to cykl 4 cotygodniowych quizów rozegranych on-line. Quiz będzie przeprowadzony w formie streamingu oraz z wykorzystaniem systemu do interakcji z dużymi grupami. Pozwoli nam to na zaangażowanie wszystkich uczestników ​w jednym czasie.
LICZBA OSÓB: od 6
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zaangażowanie i motywacja

Webmaster to pozornie proste ćwiczenie, które wymaga dużego zaangażowania całego zespołu. Porusza wiele zagadnień związanych z operacyjną pracą zespołową wymagającą dostarczenia wyników i wykonania zadania pod presją czasu.
LICZBA OSÓB: od 5
CZAS TRWANIA: 30 - 40minut
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, zaangażowanie i motywacja, komunikacja

Wciągająca gra, w której uczestnicy z zasłoniętymi oczami uczą się zaawansowanych technik komunikacji, identyfikując brakujące elementy tylko za pomocą komunikacji werbalnej. Doskonała do rozwijania umiejętności słuchania, zadawania pytań i komunikacji dwustronnej.
LICZBA OSÓB: od 9
CZAS TRWANIA: 2 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, zaangażowanie i motywacja, strategia

Team Puzzle to gra, która równoważy wyzwania intelektualne ze sporą dawką ruchu i adrenaliny i zostawia uczestników ze wzmocnionym poczuciem bycia jedną drużyną i satysfakcją z osiągnięcia wspólnego celu. Gra Team Puzzle jest odpowiedzią na
LICZBA OSÓB: 20 - 500
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: orientacja na klienta, komunikacja, zarządzanie projektem

Gabinet Prezeski to gra online, która kładzie nacisk na efektywną współpracę, komunikację i zrozumienie potrzeb klienta, łącząc elementy Design Thinking i symulacji zarządzania projektem. Oferując opcje gry zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej, 'Gabinet Prezeski' to doskonała
LICZBA OSÓB: 2 - 200
CZAS TRWANIA: 0,5 - 1 godzina
GRA STACJONARNA, ONLINE LUB HYBRYDOWA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: rywalizacja, komunikacja

Uczestnicy wcielają się w rolę futurologów, którzy mają zadanie przeanalizować rynkowe trendy i przewidzieć sytuację ich firmy, procesów i produktów w przyszłości.
LICZBA OSÓB: 5 do 40
CZAS TRWANIA: 3 - 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: strategia, rywalizacja, orientacja na klienta

The Best-seller jest odpowiedzią na wyzwania w zespołach sprzedażowych, takie jak rutyna, brak czasu na strategiczną refleksję i zaplanowanie działań, czy wyzwania ludzi zajmujących się organizacją szkoleń i konferencji.
LICZBA OSÓB: od 9
CZAS TRWANIA: 2 - 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zarządzanie

Złożone i wciągające zadanie wymagające komunikacji, wykonywane pod dużą presją czasu. Idealnie nadaje się do przygotowania zespołów do pracy w konkurencyjnym środowisku i zwiększenia ich skuteczności w trudnych warunkach.
LICZBA OSÓB: 4 - 200
CZAS TRWANIA: 2 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: teambuilding, kreatywność, integracja


Intensywny, 2-godzinny trening, który rozwija kluczowe umiejętności kreatywności, pomagając zespołom odkryć nowe perspektywy i innowacyjne rozwiązania w złożonym świecie biznesu.
LICZBA OSÓB: 6 do 16 w jednej grupie
CZAS TRWANIA: 1 godzina
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, docenienie różnorodności, zarządzanie projektem

Ekspedycja mocy jest dynamiczną grą zaprojektowaną, aby dać zespołowi pożywkę do refleksji – co stanowi jego nawykowy sposób działania, jakim mocnym stronom zawdzięcza swoje sukcesy i jakie są potencjalne zagrożenia, które mogą stanąć
LICZBA OSÓB: do 30
CZAS TRWANIA: 6,5 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: zarządzanie, myślenie strategiczne, zarządzanie projektem

Wejdźcie w rolę pracowników jednostki analitycznej - Waszym zadaniem jest pozyskiwanie i przekazywanie kluczowej wiedzy decydentom, mając realny wpływ na rozwój regionu. Gra idealna dla sektora publicznego, skupiająca się na umiejętnościach analitycznych i skutecznej komunikacji.
LICZBA OSÓB: 15 do 100
CZAS TRWANIA: 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: strategia, przywództwo, zarządzanie projektem


W grze TRIP uczestnicy wcielają się w rolę zespołów projektowych, których zadaniem jest przygotowanie podróży dookoła świata. Nie jest to łatwe zadanie – klient ma wysokie oczekiwania, a budżet i czas na realizację projektu są mocno ograniczone.
LICZBA OSÓB: 18 do 500
CZAS TRWANIA: 3 godziny
GRA ONLINE
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, zmiana, docenienie, różnorodności


Zanurzcie się w emocjonującą podróż w czasie, współpracując ze swoim zespołem, aby pomóc słynnym wynalazcom i ochronić bieg historii. Idealna dla dużych grup podczas firmowych wydarzeń i konferencji.
LICZBA OSÓB: od 9
CZAS TRWANIA: 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: przełamywanie silosów, orientacja na klienta, zarządzanie projektem

Sunflower to gra, w której zespoły rywalizują o zbudowanie konstrukcji spełniającej wymagania Klienta, ucząc się przy tym efektywnej komunikacji i technik zadawania pytań. Idealna do ćwiczenia zrozumienia potrzeb klienta i współpracy zespołowej.
LICZBA OSÓB: od 9
CZAS TRWANIA: 12 - 16 godzin
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: strategia, rywalizacja, przywództwo

Dynamiczna symulacja zarządzania firmą, gdzie uczestnicy wcielają się w role zarządów i rozwijają umiejętności strategicznego planowania oraz zarządzania ryzykiem w konkurencyjnym środowisku rynkowym. Idealna do szkoleń z myślenia strategicznego i rozwijania świadomości biznesowej.
ILOŚĆ OSÓB: od 9
CZAS TRWANIA: 2 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: współpraca, komunikacja, zarządzanie konfliktem

BARNGA to doświadczenie wyzwań, które pojawiają się podczas pracy w zmieniających się uwarunkowaniach. Gra ma postać turnieju karcianego, który zastawia na uczestników pułapkę – gracze zakładają podświadomie, że wszyscy grają według jednych obowiązujących reguł.
LICZBA OSÓB: 6 do 16
CZAS TRWANIA: 3 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: innowacja, zmiana, strategia

autoKOREKTA to symulacja pracy w organizacji, w której o powodzeniu decydują: umiejętność dostosowania się nowej sytuacji, otwartość na wprowadzenie usprawnień, elastyczne działanie w zespole. To też symulacja funkcjonowania na rynku, który wymusza na firmach ciągłe zmiany, wymagając szybkich
LICZBA OSÓB: od 18
CZAS TRWANIA: 4 godziny
GRA STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: przełamywanie silosów, rywalizacja, orientacja na klienta

Symulacja skupiająca się na komunikacji w strukturach poziomych i orientacji na potrzeby klienta, gdzie zespoły konkurują na rynku tworząc slogany. Idealna do rozwijania współpracy, planowania i efektywności w obsłudze klienta, zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
LICZBA OSÓB: od 4
CZAS TRWANIA: 3 - 4 godziny
GRA ONLINE LUB STACJONARNA
OBSZARY ZASTOSOWANIA: orientacja na klienta, zarządzanie projektem


Symulacja zarządzania działami sprzedaży i marketingu, gdzie uczestnicy uczą się zwiększać zyski poprzez dopasowywanie oferty do preferencji klientów i koordynowanie działań. Idealna do nauczania efektywnego zarządzania relacjami z klientami i maksymalizacji sprzedaży.