EPOKOWA INTEGRACJA

Chronos Express

Któż z nas nie marzył o podróży w czasie? To idea, która ożywia ludzką wyobraźnię od zawsze, motyw niezliczonych książek i filmów.
Teraz, dzięki nowej grze integracyjnej online od Pracowni Gier Szkoleniowych, Wasz zespół będzie mógł przenieść się w przeszłość i dopilnować żeby nikt nie zepsuł historii świata.  W ramach team buildingu z grą Chronos Express, wcielicie się w Strażników Czasu, z Najwyższej Izby Chronologii (w skrócie NIC), którzy mają pomóc słynnym wynalazcom zbudować ich przełomowe dzieła. Informatorzy NIC donieśli o niebezpiecznych anomaliach, które występują w niektórych epokach. Wasza misja podczas integracji z grą online Chronos Express, będzie wymagała przenosin do starożytnej Aleksandrii, renesansowego Mediolanu i dziewiętnastowiecznego Nowego Jorku. 

Jak się okaże, tak kluczowe dla historii postacie jak Hypatia z Aleksandrii, Leonardo da Vinci czy Nikola Tesla, borykają się z problemami, które utrudniają im życie i uniemożliwiają spokojna pracę. Bez Waszej pomocy może im się nie udać, a gdy zabraknie ich przełomowych wynalazków, bieg historii zostanie zmieniony. Wasza misja będzie trudna, na szczęście, niczym James Bond, będziecie mogli zabrać kilka użytecznych gadżetów, o których sami zdecydujecie.
Gotowi do podróży Chronos Express?  

 

Podczas integracji online z grą Chronos Express uczestnicy pracują w grupach, maksymalna liczba uczestników 500. W sprawie jeszcze liczniejszych grup, prosimy o bezpośredni kontakt biuro@pracowniagier.com lub telefon 22 468 85 52.

W trakcie gry uczestnicy doświadczają:

Kontekst zastosowania integracji online z grą Chronos Express

Któż z nas nie marzył o podróży w czasie? To idea, która ożywia ludzką wyobraźnię od zawsze, motyw niezliczonych książek i filmów.