JEŚLI CHCEMY LEPSZEGO JUTRA, JUŻ DZIŚ ZABIERZMY SIĘ DO PRACY!

Cosmopolis

Gra Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi. 

Cosmopolis to miasto przyszłości w nurcie solarpunk, wg trendów najbardziej realnej wizji tego, jak połączy się proekologiczny trend z miejskim duchem.

Jako zespół wcielacie się w rolę biura projektowego, które zajmuje się planowaniem i budową miast. Mieszkańcy trzech miejscowości potrzebują nowych budynków użyteczności publicznej i różnego typu miejskiej infrastruktury. Wasze budynki muszą spełniać wyśrubowane normy ekologiczne, powstawać w zgodzie z planem zagospodarowania, a także być dostosowane do nowoczesnych koncepcji urbanistycznych (takich jak np. 15 minutowe miasto). 

Rozgrywka Cosmopolis
to wzmocnienie postaw:

Rekomendowane dla:

Jakie kompetencje udoskonalą uczestnicy gry?

Uczestnicy w kilkuosobowych zespołach będą starali się jak najlepiej zrealizować zadania, w zmieniających się warunkach, mierząc się z presją czasu. Nie ominą ich niespodziewane zdarzenia i będą mogli trenować kompetencje przyszłości:

Polecam grę jako narzędzie do budowania zespołów szczególnie w dużych organizacjach, ponieważ w czasie kilku godzin tworzy się naturalnie sytuacja edukacyjna do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. 

Grażyna Pławska,
Narodowa Izba Kontroli