INTEGRACJA ONLINE, WSPÓŁPRACA, KOMUNIKACJA

Świątynia Słońca

Trzęsienie ziemi w Meksyku odsłoniło nieznaną świątynię Azteków! Grupa archeologów niezwłocznie udaje się na miejsce, żeby zbadać ten niezwykły obiekt. Jesteście członkami ekspedycji naukowej, będziecie pierwszymi od kilkuset lat ludźmi, którzy wejdą do wnętrza świątyni!

Wszystko zapowiada się świetnie, jesteście doskonale przygotowani, poza tym eksplorowanie takich miejsc to dla Was chleb powszedni. Niestety, gubi Was rutyna. Wpadacie w pułapkę. Budowniczowie świątyni, aby ochronić znajdujące się w niej skarby, stworzyli mechanizm, który uwięził Was w sali rytualnej, wykutej we wnętrzu jaskini!

Żeby wydostać się z pułapki, musicie podać szyfr – klucz, który można odczytać odtwarzając wzór płaszcza kapłana.

Każdy z Was wchodzi do osobnego korytarza. Na ścianach korytarzy można odnaleźć elementy wzoru. Musicie bezbłędnie ułożyć wzór – niestety nie możecie pokazać sobie jego fragmentów – musicie o nich opowiedzieć. Macie tylko jedną próbę. Jeśli się nie uda, zostaniecie na zawsze w ruinach Świątyni Słońca!

Już od początku wyprawy czujecie na sobie czyjś wzrok, macie dziwne poczucie, że ktoś Was obserwuje. Rzeczywiście – to duch kapłana. Jeśli zaskarbicie sobie jego sympatię, być może podpowie Wam jak rozwikłać zagadkę.

Uczestnicy ćwiczą: