WCIĄGAJĄCA FABUŁA, OGROMNE EMOCJE, DYNAMICZNA AKCJA

Honey Rush

Trudno sobie wyobrazić lepszą alegorię dobrze funkcjonującej organizacji, niż rój. Zainspirowani życiem pszczół, postanowiliśmy stworzyć grę teambuildingową, która zabierze uczestników do wnętrza ula i na ukwiecone łąki. Gracze zostaną podzieleni na dwa rodzaje drużyn – łąki i roje – które są od siebie zależne i wspólnie stworzą zrównoważony ekosystem. Aby dobrze przygotować się do zimy będą musieli właściwie zorganizować pracę, podzielić się zadaniami i sprawnie działać.

Gra przeznaczona jest dla dużych i bardzo dużych zespołów (60-200 osób). Doskonale sprawdzi się podczas warsztatów teambuildingowych, spotkań szkoleniowo – integracyjnych, kick-off’ów etc. – wtedy, gdy chcemy efektywnie zintegrować grupę, wywołać pozytywne emocje czy skłonić do refleksji. Honey Rush robi ogromne wrażenie na uczestnikach, jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach – od finezyjnej fabuły, przez doskonale funkcjonującą mechanikę (tzw. grywalność), aż po świetnie zaprojektowane materiały. Rozgrywka jest emocjonująca, dynamiczna i angażująca, przynosi także wiele pożytecznych wniosków.

Fabuła gry daje wiele punktów odniesienia do funkcjonowania organizacji, firmy, działania w zmiennych warunkach, zrównoważonego rozwoju, wzrostu, ekologii czy CSR. Rozgrywka Honey Rush to świetna podstawa do rozmów o strategii biznesowej, stylach zarządzania czy gotowości na zmiany.

Zastosowanie

Korzyści dla organizacji:

Rekomendowane dla Was, jeśli:

Znam opowieści o imprezach firmowych z najgrubszej rury. O zapraszaniu gwiazd estrady, wynajmowaniu drogich klubów, luksusowych hotelach, zagranicznych wycieczkach. Paru znajomych pracujących w różnych dużych korporacjach – uraczyło mnie historiami, które stanowczo powinny zostać w Las Vegas. Wiele lat temu, będąc barmanem w pewnym warszawskim klubie, sam przerobiłem kilka „imprez

5 grudnia w pięknej przestrzeni Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego rozegraliśmy z zaproszonymi gośćmi, przedstawicielami działów HR, managerami i liderami po raz pierwszy naszą nową grę – Honey Rush. Honey Rush w mikroskali i niezwykłym przyspieszeniu symuluje wspólny rozwój zespołu w chaotycznych warunkach. Wśród obecnych nie zabrakło również merytorycznego partnera gry –