NIETYPOWE TOWARY TRZEBA TRANSPORTOWAĆ W NIETYPOWE SPOSOBY 

Pokręcony załadunek

Gracze wcielają się w pracowników firmy „Pokręcony Załadunek”, która specjalizuje się w transporcie kontenerowym nietypowych przesyłek. Gracze współpracują jako drużyna  – ich zadaniem jest zapełnienie pokładu statku kontenerami o przeróżnych kształtach.​ Przy czym obowiązują ich pewne ograniczenia – między innymi zakaz komunikacji podczas załadunku, ograniczenia czasowe, uszkodzenia pokładu, itp. – co oznacza, że trudno będzie uniknąć błędów, ale można wyciągnąć z nich cenne lekcje i w efekcie poradzić sobie z zadaniem.

Podczas gry  – tak jak w codziennej pracy – cele zespołowe i indywidualne przenikają się, a czasem mogą ze sobą konkurować.

Na końcu każdej pełnej emocji rundy gracze dowiadują się ile punktów zdobyli,  mają czas na przeanalizowanie swoich działań i wdrożenie usprawnień w kolejnej rundzie.

Jak z tego skorzystają? Czy ich działania będą coraz efektywniejsze?

Pokręcony załadunek będzie doskonałym wyborem do: :

Uczestniczy doświadczą:

Gry szkoleniowe i symulacje to moje ulubione narzędzia pracy. Angażują, wywołują emocje i pozwalają się bawić. Do tego, w uproszczony sposób ilustrują sytuacje i zjawiska, z którymi spotykam się przy wykonywaniu codziennych zadań. Dobrze przeprowadzone omówienie jest z kolei zaproszeniem do refleksji i wprowadzenia usprawnień w funkcjonowaniu zespołu.

Jędrzej Szynkowski,
Grupa SET