Nadchodzące wydarzenia

W Pracowni Gier Szkoleniowych stawiamy na rozwój i inspirację. Zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach. To doskonała okazja do doświadczenia metody gier, zdobycia nowych umiejętności, poznania trendów w branży i nawiązania wartościowych kontaktów.

spotkanie stacjonarne z grą

– Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Jak to rozegrać?” z grą Galeria Perspektyw  14 marca 2024 10:00 – 14:00 spotkanie stacjonarne w Warszawie, udział bezpłatny Podczas tego wydarzenia, uczestnicy zaprosimy uczestników i uczestniczki do świata gry „Galeria Perspektyw”, inspirowanej historią słynnego witraża z katedry w Gloucester, znanego między innymi z

wydarzenie Game Changers Academy
Już 1 marca (9.30- 15.00, w Warszawie) zapraszamy na kolejne spotkanie liderów Game Changers Academy, które jak zwykle będzie okazją do poznania nowych narzędzi i sposobów działania oraz twórczych dyskusji i networkingu w interdyscyplinarnym gronie liderów.
wydarzenie Game Changers Academy
Zapraszamy na kolejne spotkanie liderów z cyklu „Strategia na rozdrożu”.

Nadchodzące wydarzenia

Poznaj nasze archiwalne wydarzenia.

Webinar

– Webinar z cyklu „Jak to rozegrać?” z Kubą Kujałowiczem i ekspertami Pracowni Gier Szkoleniowych  20 lutego 2024 10:00 – 11:00 spotkanie online, udział bezpłatny Czy wiesz, że konflikt w zespole nie musi być końcem współpracy, ale może stać się nowym otwarciem i wzmocnieniem jego fundamentów? Zapraszamy na  webinar „Jak to

Przegląd trendów 2024
Pracownia Gier Szkoleniowych, wraz z Game Changers Academy i Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS, zaprasza na wyjątkowe spotkanie online – “Future of Work – Przegląd trendów 2024″.
wydarzenie Experience Corner
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Experience Corner: "HR(EX) #1 - Emocje w myśleniu wizualnym i grach szkoleniowych".