Nadchodzące wydarzenia

W Pracowni Gier Szkoleniowych stawiamy na rozwój i inspirację. Zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach. To doskonała okazja do doświadczenia metody gier, zdobycia nowych umiejętności, poznania trendów w branży i nawiązania wartościowych kontaktów.

SPOTKANIE FINAŁOWE
Zapraszamy na finałowe spotkanie "Czwartki z talentami. Budowanie silnych organizacji" 27 czerwca, gdzie odkryjesz moc metody Gallupa i doświadczysz rozgrywki Galerii Perspektyw w niezwykłym połączeniu z kulinarnymi inspiracjami. Dołącz bezpłatnie i zobacz, jak rozwijać mocne strony w Twojej organizacji!
zapisz się na listę oczekujących na start
Zapraszamy do poczekalni „PRZYSTANKU TALENT” „Przystanek TALENT” to innowacyjny 11-tygodniowy program rozwoju osobistego, zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej poznać i rozwijać Twoje talenty. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku pracy, gdzie elastyczność, ciągły rozwój i umiejętność zarządzania swoimi kompetencjami stanowią klucz do sukcesu.

Nadchodzące wydarzenia

Poznaj nasze archiwalne wydarzenia.

Spotkanie Game Changers Academy

16 lipca 2024, godz. 9.00 – 15.00 Zapraszamy na spotkanie liderów z symulacją biznesową HEXgame “Komfort w zmianie i niejednoznaczności” Zapisz się na spotkanie: Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w

spotkanie stacjonarne
Dołącz do wydarzenia "Jak to rozegrać? Potrzeba innowacyjnych rozwiązań w zespole" i weź udział w warsztacie Olimpiada Twórczej Odwagi. Odkryj nowe metody twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów. Idealne dla liderów zespołów i działów HR poszukujących świeżych perspektyw i energii do eksperymentowania. Zarejestruj się już dziś!
CYKL SPOTKAŃ ONLINE
Zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań online, podczas których porozmawiamy o efektywnym zarządzaniu talentami według metody Gallupa. Odbywające się co drugi czwartek webinary dadzą Ci dobry wgląd w to, jak wykorzystanie indywidualnych mocnych stron i zdolności pracowników wpływa na tworzenie bardziej wydajnych, zmotywowanych i zaangażowanych zespołów.