TRENING BIZNESOWEJ ELASTYCZNOŚCI I OTWARTOŚCI NA ZMIANY

autoKOREKTA

autoKOREKTA to symulacja pracy w organizacji, w której o powodzeniu decydują: umiejętność dostosowania się nowej sytuacji, otwartość na wprowadzenie usprawnień, elastyczne działanie w zespole. To też symulacja funkcjonowania na rynku, który wymusza na firmach ciągłe zmiany, wymagając szybkich decyzji i świadomej adaptacji.

Podczas gry uczestnik doświadczy wielu aspektów zmiany: osobistych, zespołowych, związanych z większymi i mniejszymi zmianami. W krótkim czasie otrzyma przeżycia, które po omówieniu przez trenera, pozwolą zrozumieć potrzeby związane ze zmianami i w sposób bardziej świadomy kształtować swoje postawy wobec nich.

Gra wywołuje dyskusje o tym, jakiego typu podejście do zmian jest potrzebne, żeby firma nie tylko radziła sobie w rynkowej grze, lecz także osiągnęła ponadprzeciętne wyniki, wyprzedzając tym samym konkurencję.

Uczestniczy ćwiczą

Zastosowanie:

📌 Wnioski i rozwiązania wypracowane w przyjemnej formie zabawy, współpracy, wymiany zdań i doświadczeń. Mniej teorii, dużo praktyki i zabawy.

📌 Gra motywuje mnie do zaangażowania w szkolenie i pozwala łatwiej i przyswoić wiedzę. Nie jestem tylko obserwatorem, telefon i obowiązki służbowe nie odwracają mojej uwagi.

📌 Szkolenie dało mi nowe spojrzenie na radzenie sobie z kryzysami oraz na zmiany, które zawsze będą obecne w życiu każdego. Oby więcej takich szkoleń!