TRENING KREATYWNEGO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW

Olimpiada twórczej odwagi

Jeżeli masz czas na mistrzowskie opanowanie jednej kluczowej kompetencji – wybierz kreatywność.

Twórczy pracownik jest otwarty na nowe wyzwania, potrafi wykorzystać dostępne zasoby i przekształcić je w coś innowacyjnego, zaskakującego i oryginalnego. W badaniach IBM KREATYWNOŚĆ jest wymieniana jako NAJWAŻNIEJSZA kompetencja pracownika.

Szczególnie teraz, gdy ŚWIAT (Rzeczywistość gospodarcza, technologiczna, polityczna i społeczna) jest tak skomplikowany i nieprzewidywalny, że stare sposoby myślenia i pracy często już się nie sprawdzają warto zachęcić pracowników do rozwijania kreatywności, która przydaje się w każdym obszarze życia zawodowego i prywatnego.

Olimpiada twórczej odwagi to unikatowe, 2-godzinne spotkanie, które ma na celu wzbudzenie twórczej odwagi (warsztaty inspirowane książką: Twórcza odwaga. Otwórz się na Design Thinking, którą bardzo polecamy)

W czasie treningu uczestnicy pod czujnym okiem trenera będą wzmacniać mięśnie kreatywności takie jak: otwartość na twórcze myślenie, patrzenie z innej perspektywy, działanie mimo kryzysu i siłę zespołu.

Olimpiada twórczej odwagi to okazja do lepszego poznania się w zespole, dostrzeżenia i docenienia różnorodności w realizacji zadań. To przygotowanie do owocnej współpracy również poza salą treningową.

Każdy z nas posiada w sobie źródło kreatywności i innowacyjności – wystarczy je tylko odpowiednio rozbudzić. Wrodzona kreatywność towarzyszy nam od najmłodszych lat, jednak obawa przed niepowodzeniem czy negatywne doświadczenia mogą skutecznie tłumić nasz twórczy potencjał. (lubimyczytać.pl)

Dla kogo:

Korzyści dla organizacji:

📌 Kreatywnie, zabawnie i dużo pozytywnej energii. Dobrze spędzony czas, wiele ciekawych interakcji w grupie osób, które spotykamy pierwszy raz w życiu. Prowadzący skupiający naszą uwagę w 100% i w bardzo ciekawy i sposób prowadzonych warsztat.

📌 Zwięzła forma, idealny czas, twórcza rozgrzewka super!

📌 Kiedy wpadniesz na rozwiązanie problemu…na szkoleniu z kreatywności, to wiesz że to dobrze zainwestowany czas.

📌 Inspiruje do otworzenia się na nowe, zachęca do szukania, pokazuje sile współpracy i wymiany myśli i doświadczeń.

📌 Spojrzenie na kreatywność w ciekawy, inspirujący sposób. Dużo interakcji między uczestnikami (świetne rozwiązanie także jako element onboardingu osób, które spotykają się po raz pierwszy). Bardzo dobre ubranie kreatywności w temat crossfitowy.

📌 Krótka forma, dużo treści, pozwalającej zrozumieć mechanizmy twórczego myślenia.