INTEGRACYJNE DOŚWIADCZENIE

O WSPÓŁPRACY I INDYWIDUALNYM WPŁYWIE NA REZULTAT

Tower of Power

Świetnie zgrany zespół jest w stanie zdziałać cuda. Tower of Power sprawi, że grupa przećwiczy swoje umiejętności komunikacyjne i zdolności do współpracy w zespole. W krótkim czasie, jak w soczewce, uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję przyjrzeć się sobie w działaniu. Celem gry jest osiągnięcie celu wspólnego – w pojedynkę tutaj nie uda się nic zdziałać. Każdy ma przypisaną rolę, swoje indywidualne odpowiedzialności, ale cel jest zespołowy.

Podczas integracji z grą Tower of Power z pewnością pojawią się takie pytania jak: Kto pełni funkcję lidera/liderki w naszym zespole? Jak traktujemy siebie nawzajem?  Co jest ważne dla każdego z nas? I wiele, wiele innych.

Zadaniem uczestników i uczestniczek jest ustawienie wieży z drewnianych klocków. To z pozoru proste zadanie ma wiele niuansów na drodze do celu. Klocki posiadają rozmaite wgłębiania, które pomagają ich precyzyjne ustawienie, jednak robienie tego przy użyciu lin, jest niełatwe. Każdy kieruje minimum jedną liną podtrzymująca specjalny dźwig, który unosi klocki. Warunkiem sukcesu jest współpracy całej grupy – na każdym etapie – planowaniu i realizacji . Będzie to okazja do przećwiczenia dobrej komunikacji i podziału zadań w zespole.

Rekomendowane dla Was, jeśli:

Czego doświadczą uczestnicy?

Świeże spojrzenie na integracje