POZN.AI SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ I ODKRYJ JEJ POTENCJAŁ WSPARCIA TWOJEGO ZESPOŁU

wygr.AI

PoznAI sztuczną inteligencję i odkryj jej potencjał 

Program warsztatów szkoleniowych wygr.AI ma na celu ośmielenie uczestników do korzystania z potencjału sztucznej inteligencji (AI) oraz budowania z nią pozytywnej relacji. Zaprojektowaliśmy go z myślą o organizacjach i zespołach, które chcą wykorzystać możliwości AI, ale napotykają na barierę strachu i niepewności wynikającą z braku wiedzy i doświadczenia. „WygrAI” to Twoja szansa, aby przełamać te bariery i otworzyć się na świat technologii, który zmienia oblicze współczesnego biznesu.  

Program na duże spotkania firmowe/ konferencje: OdkrywAI (ok. 1,5 godziny) 

Część I. Forecast

  • Przewidywanie przyszłości rozwoju AI zaczynamy od fascynującej podróży po przyszłości AI, analizując, jak może ona kształtować świat w nadchodzących latach.

 

Część II. Wystąpienie Radosława Brzózki – eksperta w dziedzinie nowych technologii

  • Radek Brzózka, poprowadzi interaktywny wykład z prezentacją na temat historii AI, jej rozwoju, oraz praktycznych zastosowań. To okazja, aby zrozumieć zarówno możliwości, jak i ograniczenia obecnych narzędzi AI. 

 

Część III. Przegląd komercyjnych rozwiązań 

  • Zakończymy przeglądem najciekawszych aplikacji AI dostępnych na rynku, inspirując do ich wykorzystania w pracy i życiu codziennym. 

Program dla zespołów, które chcą wprowadzić AI do swojej pracy: KorzystAI (4 godziny)

Część I. Icebreaker: Siła założeń

  • Rozpoczynamy od gry „Siła Założeń”, która pomaga zrozumieć i przeanalizować własne przekonania dotyczące AI. 
  •  

Część II. Miniwykład

  • Podobnie jak w odsłonie pierwszej, uczestnicy otrzymają solidne podstawy na temat AI, co pozwoli na głębsze zrozumienie tematu. 
  •  

Część III. Przegląd rozwiązań komercyjnych 

  • Zapoznamy się z najciekawszymi narzędziami AI dostępnymi na rynku, które mogą wesprzeć działalność Twojego zespołu.
  •  

Część IV. Warsztaty kreatywne

  • To serce naszego szkolenia, gdzie uczestnicy będą mogli wykorzystać narzędzia AI do realizacji zadań bliskich ich codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stworzyć teksty, prezentacje, grafiki, czy animacje, pokażemy, jak można to zrobić efektywniej z AI. 

Od teorii do praktyki 

Warsztaty „WygrAI” to nie tylko przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie, które pozwoli uczestnikom zrozumieć i polubić sztuczną inteligencję. Zapraszamy do przygody z AI, która otworzy przed Tobą i Twoją organizacją nowe możliwości. 

Korzyści dla organizacji:

Dołączcie do przygody z AI, która zmieni Wasze postrzeganie technologii i otworzy przed Waszą organizacją nowe ścieżki rozwoju. Zapraszamy Was do podjęcia wyzwania – od teorii, przez praktykę, po sukces Waszej organizacji.