Epicka historia powstania świata, 

w której każdy decyduje o tempie nadchodzących zmian.

The Tree of Life

The Tree of Life to gra symulacyjna o osiąganiu celów, współpracy, różnorodności i ciągłej zmianie. Gra została zaprojektowana z myślą o rozwoju i integracji dużych grup pracowników i zakłada jednoczesną rozgrywkę dla od 120 do 1 000 osób.

Podczas wydarzenia wszyscy gracze (niezależnie od liczebności grupy) mogą wchodzić ze sobą w interakcje – jednocześnie nawiązując relacje i ucząc się w jaki sposób osiągać konkretne cele w warunkach ciągłej zmiany. The Tree of Life zapewnia ponadto niezwykle dynamiczne doświadczenie i sprawia, że w trakcie gry dochodzi do tysięcy interakcji między uczestnikami.

Fabuła gry opowiada historię ewolucji.  Każdy gracz rozpoczyna jako prosty, jednokomórkowy organizm, który w toku gry będzie się wielokrotnie zmieniał i rozwijał. Gracze muszą nie tylko wiedzieć jaki przyjąć kierunek rozwoju, ale również zdobyć odpowiednio niezbędne zasoby, które umożliwią im przetrwanie. Na szczęście uczestnicy nie są pozostawieni sami sobie. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu – to zespół kilkunastu graczy, którzy wspólnie planują i współpracują, aby zapewnić sobie jak najlepszy wynik. Uczestnicy opracowują strategię, dzielą się obowiązkami i realizują zadania. W trakcie gry czeka na nich wiele wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji.

W konsekwencji gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie niesie ze sobą ważne przesłanie dla pracowników i organizacji działających na dynamicznym rynku XXI wieku.

Od czasu swojego powstania w roku 2015 gra została już rozegrana przez tysiące uczestników z różnych organizacji, działających w rozmaitych branżach (na przykład: finanse, konsulting, nowe technologie, prawo, przemysł, media).

Rozgrywka The Tree of Life
to wzmocnienie postaw:

Obejrzyj wywiad z Marcinem Pilarskim (Managing Director Payback Polska) i dowiedz się, jak postrzega wydarzenia firmowe i dlaczego wierzy w gry szkoleniowe.

INTEGRACJA ZESPOŁU TO SZEREG WYZWAŃ… PRACUJEMY Z GRAMI, BO… POMAGAJĄ: zmieniać nawyki, budować postawy, dostrzegać zależności, zdobywać nowe umiejętności, są świetnym treningiem komunikacji i współpracy wspólna rozgrywka wzmacnia poczucie przynależności do zespołu stosując gry, pomagamy organizacjom działać lepiej i efektywniej Co to jest spotkanie integracyjne?Spotkania integracyjne to świetna metoda budowania

Znam opowieści o imprezach firmowych z najgrubszej rury. O zapraszaniu gwiazd estrady, wynajmowaniu drogich klubów, luksusowych hotelach, zagranicznych wycieczkach. Paru znajomych pracujących w różnych dużych korporacjach – uraczyło mnie historiami, które stanowczo powinny zostać w Las Vegas. Wiele lat temu, będąc barmanem w pewnym warszawskim klubie, sam przerobiłem kilka „imprez

Wokulski kochał Izabelę, więc ja musiałem pojechać do Grodziska Mazowieckiego… czyli moc opowieści Ciekawe czy mało kreatywni nauczyciele, wciąż każą odpowiadać młodym ludziom na słynne pytanie: „Wokulski – romantyk czy pozytywista?”, obrzydzając kolejnym pokoleniom kapitalną powieść Prusa. Angażując ciężko zakochanego Stanisława w czysto akademicki spór mają jednak trochę racji. Na