GENIUSZ, KTÓRY TKWI W PROSTOCIE

Olimpiada współpracy

„Mój zespół nie ma doświadczenia z grami”, „Chcemy zapewnić integrację i zabawę, ale także ćwiczyć współpracę w zespole”, „Chcemy postawić na sprawdzone rozwiązania”. „Chcemy dowiedzieć się co możemy poprawić we współpracy i komunikacji w zespole” – gdy słyszymy od Klientów takie komunikaty, doradzamy wybór Olimpiady współpracy. Popularność tych warsztatów nie słabnie od lat, to jedna z najchętniej wybieranych pozycji z naszej oferty.

Warsztaty składają się z dwóch klasycznych gier komunikacyjnych. Po rozegraniu pierwszej z nich, uczestnicy analizują przebieg i wyciągają wnioski. Zastanawiają się jak usprawnić komunikację i współpracę w zespole. Bogatsi o to doświadczenie, przystępują do kolejnej gry, w która wymaga wykorzystania świeżo nabytych umiejętności. Taki scenariusz sprzyja uczeniu się, refleksji, ciekawym spostrzeżeniom i cennym wnioskom. Sprawia, że przed uczestnikami stają kolejne, coraz ciekawsze wyzwania. Olimpiada współpracy wciąga uczestników do wspólnej, pasjonującej zabawy, daje dużo pozytywnych emocji i pobudza ducha zespołowości. 

W warsztatach Olimpiada współpracy, stosujemy gry takie jak: Symbole, Po Omacku, Team Puzzle, Webmaster. Ich dobór zależy od celu spotkania, liczebności grupy, warunków logistycznych etc.

Poza komunikacją i współpracą w zespole, warsztaty z Olimpiadą współpracy poruszają też takie zagadnienia jak: kreatywne rozwiązywanie problemów, praca pod presją czasu, wydajne wykorzystywanie czasu, integracja różnych kultur, branie odpowiedzialności za efekty pracy, podział zadań w zespole. 

Olimpiada współpracy to idealne połączenie emocjonującej, dynamicznej rozgrywki z warsztatami komunikacyjnymi!

Zastosowanie:

Korzyści dla organizacji: