TEAMBUILDING DLA TWOJEGO ZESPOŁU – ZDALNIE I HYBRYDOWO

Gabinet Prezeski

Prezeska czeka na projekt! To wyjątkowe doświadczenie pozwala zespołowi na wspólne podjęcie wyzwania, jakim jest zaprojektowanie gabinetu dla Prezeski, zgodnie z jej określonymi oczekiwaniami. Gra jest doświadczeniem efektywnej współpracy w małych zespołach. Uczestniczki i uczestnicy mają okazję do realizacji wspólnego projektu, wymagającego od nich:

✏️ podziału zadań,

✏️ dzielenia się informacjami,

✏️ podejmowania wspólnych decyzji

✏️ a także konieczności współpracy z klientem.

Gra zwraca uwagę na znaczenie badania potrzeb klienta w trakcie całego procesu przygotowywania propozycji. To także świetna okazja by przećwiczyć lekcję empatii, zrozumienia i prototypowanie zgodne z podejściem Design Thinking.

Gra Gabinet Prezeski jest wciągającą symulacją procesu projektowania i zarządzania projektem, dającą możliwość uczenia się na błędach bez ponoszenia ich realnych kosztów. W trakcie gry uczestnicy i uczestniczki mają okazję do przetrenowania swoich umiejętności związanych z odczytywaniem potrzeb klientów, komunikacją w środowisku zdalnym oraz pracą nad wspólnym celem.

Gra Gabinet Prezeski jest świetną integracją dla zespołu. Daje wspólne doświadczenie i pretekst do dyskusji w zespole – zarówno o tym co działa, jak i tym co powoduje konflikty i utrudnia dobrą współpracę. Jest to szczególnie ważne w czasach pracy zdalnej (i hybrydowej), gdy w zespołach pojawia się zmęczenie i rutyna.

 

 

Uczestniczy doświadczą:

Polecamy zespołom, które: