INTEGRACJA W PLENERZE DLA FIRM

Letnie miesiące to idealny czas do spotkań w plenerze. Przebywanie na świeżym powietrzu, o ile pogoda dopisuje, dodaje nam energiiwzmacnia odporność i poprawia humorPogoda sprzyja rowerowym wycieczkom, piknikom w miejskich parkach czy przesiadywaniu  kawiarnianych ogródkach. Lato to też idealny czas na spotkania firmowe w plenerze i integracje outdoorowe dla zespołu.  

W Pracowni Gier od lat korzystamy z tej okazji i staramy się aranżować integrację naszego zespołu na łonie natury.  Zdarza nam się również pracować na dworze. Podobno to uwalnia myśli i pozwala bardziej twórczo spojrzeć na wyzwania.  

W tym roku potrzeba spędzania czasu na zewnątrz jest silniejsza niż kiedykolwiek. Wszyscy mamy dosyć długich godzin, spędzanych przed ekranem komputera. Perspektywa wyjścia na dwór wydaje się tym bardziej kusząca. To właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę integracji plenerowych dla zespołów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na letnie spotkanie firmowe, w oderwaniu od codzienności pracy zdalnej. Oczywiście z zachowaniem bezpiecznego dystansu.  

Czym charakteryzują się gry na integracje plenerowe ?

Które gry realizujemy na integracjach plenerowych?

WEBMASTER
TEAM PUZZLE
PO OMACKU
SYMBOLE
TOWER OF POWER
MATRIX
TEAM BALANCE
TEAM WORK CARD GAMES

Integracje plenerowe – jak to dobrze zrobić?

Spotkanie na świeżym powietrzu to idealna okazja do budowania relacji w zespole. Nieformalna atmosfera daje poczucie swobody i oderwania od pracy. Okoliczności pozwalają się zrelaksować i naładować akumulatory. Statystyczny pracownik biurowy spędza 30h tygodniowo przed ekranem komputera – dlatego możliwość spotkania z współpracownikami na świeżym powietrzu jest tak ważna. Jeśli chcemy zachęcić pracowników do udziału w spotkaniu integracyjnym , zaplanowanie go na świeżym powietrzu zwiększa szansę na wysoką frekwencję.

Warunkiem skutecznej integracji zespołu, jest przygotowanie programu spotkania i umiejętne zagospodarowanie czasu uczestnikom. Jeśli przygotujemy agendę w ciekawy sposób, możemy liczyć na zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w zajęciach. Integracje plenerowe w Pracowni Gier, gwarantują świetną interakcję między uczestnikami. Ich przeprowadzenie nie wymaga dodatkowego sprzętu.

Zachęcamy do przeprowadzania integracji plenerowych w pobliżu miejsca, które oferuje uczestnikom poczęstunek, a w razie niepogody umożliwia im schowanie się pod daszkiem lub w sali. Pogoda bywa kapryśna, trzeba o tym pamiętać.

Organizując integrację w plenerze warto zapewnić uczestnikom wspólny obiad. Będzie to miłe zwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.

U nas integracje plenerowe sprawdzają się świetnie. Organizujemy je od lat. Zawsze miło wspominamy wspólne granie i piknikowanie, zwłaszcza w ponure jesienne czy zimowe dni . Zdarza nam się łączyć taką aktywność ze spotkaniem strategicznym działu czy managerów. Jest to zadziwiająco skuteczna forma wspólnego wypracowywania wizji czy rozmów o nowym produkcie. Jak się okazuje, świeże powietrze i swobodna atmosfera, sprzyjają efektywności.

Integracje plenerowe z naszymi grami zapewniają dobrą zabawę, mnóstwo pozytywnych emocji, a czasami również okazję do zdrowej dawki ruchu.

Czy wiesz jakie talenty dominują w firmach w Polsce? Jaki to ma wpływ na budowę zespołów? Jaki styl pracy wyłania się z określonych konfiguracji talentów? Jak wykorzystać tę wiedzę, żeby maksymalizować wyniki i budować skuteczną współpracę w zespołach. Zapraszamy do rozmów o silnych zespołach W cyklu 5 spotkań przyjrzymy się

Kreatywność jest zaraźliwa. Podaj dalej! Podziwiamy nasze dzieci, obserwując ich spontaniczność, wyobraźnię i zdolność do tworzenia niesamowitych światów, choć sami często zapominamy, że sami byliśmy kiedyś tymi małymi odkrywcami, pełnymi pomysłów i marzeń. Każdy z nas ma w sobie gen kreatywności – czasem trzeba go tylko trochę odkurzyć! Dla dzieci

Czy zastanawiał(*)ś się kiedyś, czy współpraca jest faktycznie świętym Graalem, którego wszyscy szukamy? Czy zawsze musimy dążyć do tego, aby „grać do jednej bramki”? Cóż, przygotuj się na niewygodną prawdę: współpraca nie jest uniwersalnym lekarstwem i czasami… może okazać się trucizną! Tak, dobrze czytasz. W erze, w której podręczniki zarządzania

Współpraca w zespole – dlaczego ma kluczowe znaczenie dla organizacji i jak podnieść jej jakość? Praca zespołowa ma dzisiaj podstawowe znaczenie dla osiągania celów organizacji. Dlaczego? Możliwość połączenia kompetencji specjalistów z różnych obszarów pozwala w praktyce na uzyskanie lepszych efektów końcowych, pod warunkiem, że komunikacja w zespole i umiejętność kooperacji stoją na

PRZYSZŁOŚĆ ROZWOJU PRCOWNIKÓW – VIDEO Z THE GAME OF PEOPLE DEVELOPEMENT    Jako Pracownia Gier Szkoleniowych stawiamy sobie za cel przybliżanie stanowiska osób odpowiadających za rozwój pracowników, liderów, zespołów i organizacji.     Od podstaw budujemy wydarzenia skupiające działy Human Resources, członków zarządu, prezesów, managerów, ekspertów. Takim spotkaniem była czwarta już

Bez względu na profil działalności, fundamentem każdej organizacji jest prawidłowa komunikacja i współpraca w zespole pracowników, która w dużej mierze decyduje o rynkowym sukcesie firmy. Na przykładzie życia codziennego łatwo jednak o wniosek, że właściwa komunikacja w grupie to bardzo duże wyzwanie, które nie tylko wymaga zaangażowania i dobrej woli