fbpx
Integracja w plenerze dla firm

Integracja plenerowe

Letnie miesiące to idealny czas do spotkań w plenerze. Przebywanie na świeżym powietrzu, o ile pogoda dopisuje, dodaje nam energii, wzmacnia odporność i poprawia humor. Pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom, piknikom w miejskich parkach czy przesiadywaniu kawiarnianych ogródkach. Lato to też idealny czas na spotkania firmowe w plenerze i integracje outdoorowe dla zespołu.  

W Pracowni Gier od lat korzystamy z tej okazji i staramy się aranżować integrację naszego zespołu na łonie natury.  Zdarza nam się również pracować na dworze. Podobno to uwalnia myśli i pozwala bardziej twórczo spojrzeć na wyzwania.  

W tym roku potrzeba spędzania czasu na zewnątrz jest silniejsza niż kiedykolwiek. Wszyscy mamy dosyć długich godzin, spędzanych przed ekranem komputera. Perspektywa wyjścia na dwór wydaje się tym bardziej kusząca. To właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę integracji plenerowych dla zespołów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na letnie spotkanie firmowe, w oderwaniu od codzienności pracy zdalnej. Oczywiście z zachowaniem bezpiecznego dystansu.  

Czym charakteryzują się gry na integracje plenerowe ?

 • Można je rozgrywać bez dodatkowego sprzętu, nie wymagają specjalnego nagłośnienia czy ekranu; 
 • Są odporne na warunki atmosferyczne 
 • Można je rozgrywać na trawie, asfalcie czy w lesie,  
 • są możliwe do rozegrania przez grupy o różnej liczebności  

Które gry realizujemy na integracjach plenerowych?

Więcej o tych grach możesz dowiedzieć się z zakładki Gry i Symulacje lub kontaktując się z naszymi doradcami biuro@pracowniagier.com lub 22 468 85 52.

Planujesz integracje plenerową dla Twojego zespołu? Możesz już dziś zamówić:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Integracje plenerowe - jak to dobrze zrobić?

  Spotkanie na świeżym powietrzu to idealna okazja do budowania relacji w zespole. Nieformalna atmosfera daje poczucie swobody i oderwania od pracy. Okoliczności pozwalają się zrelaksować i naładować akumulatory. Statystyczny pracownik biurowy spędza 30h tygodniowo przed ekranem komputera – dlatego możliwość spotkania z współpracownikami na świeżym powietrzu jest tak ważna. Jeśli chcemy zachęcić pracowników do udziału w spotkaniu integracyjnym , zaplanowanie go na świeżym powietrzu zwiększa szansę na wysoką frekwencję.

  Warunkiem skutecznej integracji zespołu, jest przygotowanie programu spotkania i umiejętne zagospodarowanie czasu uczestnikom. Jeśli przygotujemy agendę w ciekawy sposób, możemy liczyć na zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w zajęciach. Integracje plenerowe w Pracowni Gier, gwarantują świetną interakcję między uczestnikami. Ich przeprowadzenie nie wymaga dodatkowego sprzętu.

  Zachęcamy do przeprowadzania integracji plenerowych w pobliżu miejsca, które oferuje uczestnikom poczęstunek, a w razie niepogody umożliwia im schowanie się pod daszkiem lub w sali. Pogoda bywa kapryśna, trzeba o tym pamiętać.

  Organizując integrację w plenerze warto zapewnić uczestnikom wspólny obiad. Będzie to miłe zwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.

  U nas integracje plenerowe sprawdzają się świetnie. Organizujemy je od lat. Zawsze miło wspominamy wspólne granie i piknikowanie, zwłaszcza w ponure jesienne czy zimowe dni . Zdarza nam się łączyć taką aktywność ze spotkaniem strategicznym działu czy managerów. Jest to zadziwiająco skuteczna forma wspólnego wypracowywania wizji czy rozmów o nowym produkcie. Jak się okazuje, świeże powietrze i swobodna atmosfera, sprzyjają efektywności.

  Integracje plenerowe z naszymi grami zapewniają dobrą zabawę, mnóstwo pozytywnych emocji, a czasami również okazję do zdrowej dawki ruchu.


  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA