fbpx
full
border
#666666
https://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
https://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

The Tree of Life

 

Opis gry

Epicka historia powstania świata, w której każdy decyduje o tempie nadchodzących zmian.

The Tree of Life to gra symulacyjna o osiąganiu celów, współpracy, różnorodności i ciągłej zmianie. Gra została zaprojektowana z myślą o rozwoju i integracji dużych grup pracowników i zakłada jednoczesną rozgrywkę dla od 120 do 1 000 osób. Podczas wydarzenia wszyscy gracze (niezależnie od liczebności grupy) mogą wchodzić ze sobą w interakcje, nawiązywać relacje i uczyć się w jaki sposób osiągać konkretne cele w warunkach ciągłej zmiany. The Tree of Life zapewnia niezwykle dynamiczne doświadczenie i sprawia, że w trakcie gry dochodzi do tysięcy interakcji między uczestnikami.

Fabuła gry opowiada historię ewolucji.  Każdy gracz rozpoczyna jako prosty, jednokomórkowy organizm, który w toku gry będzie się wielokrotnie zmieniał i rozwijał. Gracze muszą nie tylko wiedzieć jaki przyjąć kierunek rozwoju, ale również muszą zdobyć niezbędne zasoby, które umożliwią im przetrwanie. Na szczęście uczestnicy nie są pozostawieni sami sobie. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu – to zespół kilkunastu graczy, którzy wspólnie planują i współpracują, aby zapewnić sobie jak najlepszy wynik. Uczestnicy opracowują strategię, dzielą się obowiązkami i realizują zadania. W trakcie gry czeka na nich wiele wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji.

Gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie niesie ze sobą ważne przesłanie dla pracowników i organizacji działających na dynamicznym rynku XXI wieku.

The Tree of Life zapewnia niezwykle dynamiczne doświadczenie. To gra, w której dochodzi do setek, a nawet tysięcy interakcji między graczami! To doskonały wybór na duże wydarzenia i ciekawą integrację.

Od czasu swojego powstania w roku 2015 gra została już rozegrana przez tysiące uczestników z różnych organizacji, działających w rozmaitych branżach (np. finanse, konsulting, nowe technologie, prawo, przemysł, media).

Gra została nagrodzona w 2017 roku w konkursie MP Power Awards 2016 w kategorii Produkt, jako najciekawsze rozwiązanie na duże eventy.

Szczegóły

Czas trwania: 3 – 4 godziny (do uzgodnienia z Klientem)
Liczba graczy: 120 do nawet 1000!

Korzyści dla organizacji

  • Zbudowanie pozytywnej i dynamicznej atmosfery
  • Uświadomienie korzyści jakie niosą za sobą zmiany
  • Zaangażowanie wokół planowanych zmian
  • Wskazanie na wartość współpracy w różnorodnym zespole
  • Integracja pracowników

Zastosowanie

  • Kick-off nowego projektu
  • Zmiany w organizacji obejmujące wielu interesariuszy
  • Prezentacja zespołom nowych kierunków rozwoju organizacji

Rekomendowane dla

  • Wszystkich pracowników firmy

 

Opinie

Bardzo dynamiczne doświadczenie. Niespotykane do tej pory zaangażowanie.

Świetna alternatywa dla outdooru!

Prawdziwa integracja i pełna współpraca

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off