Kalendarz teambuildingowy 2024

inspiracje teambuildingowe na co dzień

W Pracowni Gier Szkoleniowych zaangażowanie i współpraca zespołowa są zawsze w centrum uwagi. Wiemy, że klucz do budowania wyjątkowo zintegrowanych i zaangażowanych zespołów tkwi nie tylko w wyjątkowych okazjach, ale w codziennym dbaniu o relacje?

Jesteśmy gotowi zostać Twoim przewodnikiem po świecie efektywnego teambuildingu, gdzie gry i wspólne aktywności otwierają drzwi do lepszej komunikacji, współpracy i, co najważniejsze, zaangażowania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie KALENDARZ TEAMBUILDINGOWY  na drugi kwartał 2024 jako przemyślany program wsparcia dla liderów, managerów i całych zespołów, którzy chcą na co dzień budować mocne, zaangażowane grupy. Znajdziesz w nim inspiracje do wykorzystania nietypowych okazji do wspólnego świętowania, takich jak Dzień Gwiezdnych Wojen, Dzień Królewny, czy start Tour de France. Oferujemy Ci pomysły na mini aktywności i kompleksowe scenariusze, które są prostą drogą do zacieśniania więzi i podnoszenia morale w zespole.

Nie czekaj na specjalną okazję, aby zacząć pracę nad zaangażowaniem Twojego zespołu. Każdy dzień to okazja do budowania silnych, wspierających się nawzajem relacji. Pobierz bezpłatny KALENDARZ TEAMBUILDINGOWY już teraz i zacznij transformację w swojej organizacji.

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać kalendarz na drugi kwartał 2024. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

Kalendarz teambuildingowy Q2 2024

Opracowała Katarzyna Bartoszewska