Jak rozwijać talenty w zespole? – Checklista managera

NIECH WSKAŹNIKI SZYBUJĄ W GÓRĘ

Badania Gallupa dowodzą, że w zespołach, w których praca zorganizowana jest w oparciu o wiedzę, kto jest w czym dobry – wszelkie wskaźniki biznesowe szybują w górę. Takie zespoły osiągają wyższe wskaźniki zaangażowania niż zespoły zarządzane “tradycyjnie”, przez co mają też:

Przygotowaliśmy poradnik ze wskazówkami rozwojowymi, konkretnymi ćwiczeniami oraz kluczowymi pytaniami managera_ki  i team leadera_ki, jakie warto sobie zadać chcąc budować silny zespół w oparciu o talenty i mocne strony.

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać raport.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

JAK ROZWIJAĆ TALENTY
W ZESPOLE?
LISTA KONTROLNA
MANAGERA_KI I TEAM LEADERA_KI
W DRODZE DO BUDOWANIA
SILNEGO ZESPOŁU.

Opracowała Jagoda Gandziarowska – Ziołecka