Ebook Gry w budowaniu kultury organizacyjnej

kultura organizacyjna i gry szkoleniowe - co mają wspólnego i jak się uzupełniają?

Przygotowaliśmy tę publikację, aby pokazać perspektywę używania gier w planowaniu wzrostu, zmiany i wzmacniania budowania kultury organizacyjnej. 
Chcemy, aby służyła jako inspiracja dla liderów i tych którzy ich wspierają. Znamy ich codzienne problemy i mamy rozwiązania, które realnie pomagają w wyzwaniu zarówno budowy jak i zmiany kultury organizacyjnej.
Wierzymy, że to źródło konkretnych pomysłów i inspiracji, które powstały na podstawie naszego wieloletniego  doświadczenia.

Czego dowiesz się z tej publikacji?

Publikacja „Gry w kulturze organizacyjnej” została stworzona przez ekspertów Game Changers Academy, praktyków z biznesu i specjalistów z obszaru zarządzania zmianą, rozwoju biznesu, budowania zespołów, marketingu. W tej publikacji pochylamy się nad konkretnymi rozwiązaniami – wsparciem w procesach budowy i transformacji kultury organizacyjnej. Opisane są tu  konkretne narzędzia i rozwiązania, sprawdzone w działaniu i poparte rekomendacjami grona klientów, którzy wracają, aby dowiedzieć się więcej.

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać ebook Gry szkoleniowe w budowaniu kultury organizacyjnej

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

EBOOK

GRY W BUDOWANIU KULTURY ORGANIZACYJNEJ

Game Changers Academy