Szanowni Państwo,CompetenceGame screen
Mam przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy pokaz Competence Game – innowacyjnej i mobilnej metody diagnozy kompetencji. 
Competence Game to alternatywa dla kosztownego procesu ACDC w postaci gry on-line, szczególnie atrakcyjnej dla pokoleń Y i Z.  Rzetelne, trafne i atrakcyjne narzędzie o udowodnionej naukowo skuteczności.

Zapraszam przede wszystkim managerów poszukujących niestandardowych i wiarygodnych  rozwiązań do procesów rekrutacji, programów talentów i działań employer brandingowych skierowanych do Millenialsów.

Podczas pokazu przeprowadzimy praktyczny pokaz Assessmentu Online metodą gier,  zdradzimy kulisy kilkuletnich badań stojących za Comeptence Game oraz podzielimy się dobrymi praktykami zastosowania w procesach rekrutacji i rozwoju.

Do zobaczenia!

File1
Joanna Średnicka

Współwłaściciel,
Dyrektor Badań i Rozwoju

Pracownia Gier Szkoleniowych / Competence Game

 

Pokaz odbędzie się już 17. maja w godzinach 9:15 – 13:30, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (ul. Jazdów 2). Zapisu można dokonać za pomocą formularza poniżej.

 

DLACZEGO WARTO?wordlePL04052016

10 KORZYŚCI COMPETENCE GAME 

 • Pierwsze narzędzie online, które bada zachowania, a nie deklaracje
 • Zapewnia opomiarowane, twarde dane w obszarze kompetencji miękkich
 • Wspiera HR Biznes Partnerów – dostarcza w sposób szybki rzetelne i wiarygodne dane
 • Buduje wizerunek pracodawcy – Competence Game, to atrakcyjny proces rekrutacji z diagnozą i treningiem
 • Mierzy kompetencje niezbędne w biznesie
 • Umożliwia szybką, masową, mobilną rekrutację
 • Podbija serca menedżerów: odtwarza rzeczywiste wyzwania biznesowe
 • Pomaga określić profil optymalnego kandydata
 • Dostarcza diagnozę zespołu
 • Gra to język Millenialsów

MILLENIALSI O COMPETENCE GAME 

Piotrbarlog„Wyniki Competence Game mogą być przydatne w praktyce – pracownicy dzięki temu zyskują większą samoświadomość i mogą eksplorować swoje najsilniejsze strony. Raport kompetencji daje możliwość stworzenia uzupełniającego się zespołu. Pokolenie Y nie tylko jest przyzwyczajone, ale oczekuje stosowania tak innowacyjnych metod, jaką jest diagnoza kompetencji za pomocą gry online”
Piotr Barlog, team leader, 27
piotr bielaczyc„Jestem pod wrażeniem Competence Game jako narzędzia mierzącego kompetencje. Obecnie studiuje MBA na Columbia Business School w Nowym Jorku, gdzie te kompetencje – potrzebne w biznesie – są sprawdzane. Diagnoza za pomocą testów staje się to archaiczne i nieatrakcyjna. Wykorzystanie gry online jest rewelacyjnym pomysłem – przydatne, użyteczne i przyciągające młodych ludzi”
Piotr Bielaczyc, consultant McKinsey, 29

MEDIA O COMPETENCE GAMEas

Wiadomości Naukowe na antenie TVP o grach kompetencyjnych w rekrutacji!
InnPoland o przełomie w ocenie kompetencji pracownika! Zachęcamy do lektury!

GŁOSEM EKSPERTA

chip-espinozaDla Y-greków wykonywana praca nie stanowi już tylko wartości finansowej, lecz także psychologiczną i społeczną. Droga, do osiągnięcia porozumienia między generacjami ścierającymi swe wpływy na rynku pracy, będzie wymagać przede wszystkim wyzbycia się stereotypów, koncentracji na zadaniach, otwartości na dialog przy jednoczesnej umiejętności słuchania, mądrym dystansie, ale również poczuciu wspólnoty.

Chip Espinoza, współautor książki „Milenialsi w pracy”

Mamy nadzieję, że rezultat naszej pracy zyska Państwa uznanie i wesprze w procesach szkoleń i rekrutacji, wdrażaniu i rozwoju talentów w Waszych organizacjach. Pokaz odbędzie się już 17. maja w godzinach 9:15  13:30, w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (ul. Jazdów 2).

Zapisu można dokonać za pomocą formularza:

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na:


   

  [fbshare style=”button” float=”left”]

  [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]