Jak to rozegrać? Kryzys zaufania w zespole

webinar

07/05/2024

10:00

-

11:00

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Jak to rozegrać?”

📌 7 maja 2024

📌 10:00 – 11:00

📌 spotkanie online

W ostatnich badaniach (m.in Raport Work Trend Index) można wyraźnie zaobserwować różnice w postrzeganiu efektywności i zaufania między pracownikami a liderami. Aż 87% pracowników uważa, że ich praca jest produktywna, podczas gdy tylko 12% liderów podziela to przekonanie. Nasuwa się pytanie jak ta różnica wpływa na atmosferę w organizacji?

Brak zaufania wpływa na każdy aspekt współpracy. Prowadzi do pogorszenia relacji, zmniejszenia zaangażowania, a nawet do wzrostu rotacji wśród pracowników. Ponad jedna czwarta pracowników biurowych nie czuje zaufania ze strony swoich pracodawców. Czasami jest to sygnał, że kuleje kultura organizacyjna, a nawet bywa objawem istotnych problemów strukturalnych.

Ten problem będzie tematem najbliższego webinaru. Zastanowimy się jak budować trwałe i pozytywne relacje między liderami a ich zespołami.

Jak to mądrze rozegrać?

W trakcie spotkania omówimy, jak gry szkoleniowe mogą pomóc w radzeniu sobie z kryzysem zaufania w zespole. Opowiemy w jaki sposób, gra może wpływać na kształtowanie postawy otwartości i zaufania, jak żadna inna metoda szkoleniowa. Pokażemy konkretne przypadki, podpowiemy z jakich narzędzi korzystać, a czego w żadnym wypadku nie robić. Spróbujemy namówić Was do podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz odpowiemy na Wasze pytania.

Dla kogo jest to spotkanie?

Jeśli zależy Ci na efektywnej i harmonijnej współpracy w zespole, ten webinar pomoże Ci zrozumieć kluczowe aspekty budowania i utrzymania zaufania w relacjach zawodowych.

Spotkanie poprowadzą

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.