swps i pracownia gier szkoleniowych

 

Już 9 października Pracownia Gier Szkoleniowych pojawi się jako partner na spotkaniu organizowanym przez Strefę Zarządzania Uniwersytetu SWPS pt. “Lider – co powinien umieć i gdzie się tego (nie) nauczy?”.

W imieniu Pracowni Gier wystąpi nasza współzałożycielka, partner współzarządzająca, dyrektorka ds. metody Jagoda Gandziarowska-Ziołecka. Temat jej wystąpienia brzmi „Czym skorupka za młodu nasiąknie” – skąd wziąć współpracujących liderów? Eksperci przekonują, że XXI wiek dla kształcenia liderów będzie stał pod znakiem samoświadomości i współpracy. Wyzwaniom błyskawicznie zmieniającego się świata nie da się rady w pojedynkę. Tymczasem modele kształcenia nastawione są na indywidualizację i ostrą rywalizację, zaniedbując sfery aktywności oparte na porozumieniu i kształtowaniu relacji z innymi ludźmi, które za cel biorą sobie wspólny sukces. Jak to zmienić? Czy odpowiedzią jest metoda gier i symulacji szkoleniowych?

Pełna agenda spotkania

  • 18.00-18.30 – Perfekcjonizm i oczekiwania wobec liderów – Mariusz Szałaj
  • 18.30-19.00 – „Czym skorupka za młodu nasiąknie” – skąd wziąć współpracujących liderów? – Jagoda Gandziarowska-Ziołecka
  • 19.00-19.30 – Learn to unlearn. Czy „zawsze więcej” jest kluczem do sukcesu lidera? – Dorota Dublanka
  • 19.30-20.00 – pytania do prelegentów i networking

Miejsce i czas

9 października 2019 r. (środa), godz. 18.00–20.00
Uniwersytet SWPS w Warszawie
ul. Chodakowska 19/31, aula 214 im. T. Tomaszewskiego

Zapisy

Aby wziąć udział w spotkaniu online należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
https://bit.ly/2m4tkKD

Więcej informacji o wydarzeniu.

Czym jest strefa zarządzania?

Podczas cyklicznych, otwartych spotkań Strefy Zarządzania przedsiębiorcy, menedżerowie średniego i wyższego szczebla, psychologowie biznesu, liderzy zmian i innowatorzy dzielą się wiedzą, zawodowym doświadczeniem i dobrymi praktykami.