• Zbudowanie pozytywnej atmosfery i zaangażowania wokół planowanych zmian.

  • Jak świadomie zarządzać w czasach zmian i angażować ludzi ?

  • Zmiana kultury i organizacji – jak wykorzystywać gry i symulacje?

Już 28 września zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, innowatorów, przedsiębiorców oraz odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu.

W gronie zarządzających i menedżerów firm przechodzących proces związane ze zmianą, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych. Porozmawiamy o tym jaką szansą mogą być transformacje organizacyjne, a także o tym, jakim są zagrożeniem, gdy ich wdrożenie nie zakłada angażowania ludzi w proces zmian.

IMG_1561 FB (39)

Eksperci z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już blisko 30 000 osób. Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (300 – 500 osób).

Spotkanie odbędzie się w YouNick Technology Park – pierwszym w Polsce prywatnym parku technologicznym, który od 10 lat stanowi miejsce rozwoju dla innowacyjnych firm, biznesów i ludzi.

2-crop-900-500 centrum_3_-_Sala_warsztatowa-crop-900-500

Agenda

14:00 Rejestracja

14:15 PowitanieJoanna Średnicka, Dagmara Nickel

14:20 Jak wykorzystywać gry do angażowania pracowników w zmiany. Przykłady zastosowań z rożnych sektorów i krajówJoanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych

14:40 – 17:40 The Tree of Life – interaktywne doświadczenie wyzwań zmiany w ramach organizacji biznesowej, prowadzenie: Paweł Krzywicki, Pracownia Gier Szkoleniowych

18:00 – 19:00 Roundtables: Wyzwania i dobre praktyki zmian w organizacjach
Dyskusje i wymiana doświadczeń przy stolikach w formule UnConference.

  • Jakdojde.pl po przejęciu przez Onet – jak zmieniliśmy strategię zarządzania projektami – od luźnego podejścia zadaniowego do poukładanych sprintów, Bartosz Burek, CEO, Jakdojade.pl
  • Izabella Koniak, HR Manager, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • NOWA ŻABKA – zmiana na przykładzie remodelingu sklepów i  funkcjonowania sieci franczyzowej, Piotr Stróżyk, HR Business Partner, Żabka Polska
  • Modele biznesowe w nowych mediach – czy istnieje alternatywa dla monetyzacji w modelu reklamowym?, Krzysztof Szydłowski, CEO, Grupa WTK

19:00 Wspólna Pizza

                                                   Zarejestruj się na wydarzenie

 

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji video z Warsztatów liderów cyfrowej transformacji, 9 sierpnia 2017, w The Heart Warsaw:
[yvideo id=”1TzRbtpyNsA” ]

Prelegenci, paneliści

Dagmara Nickel, CEO, YouNick Technology Park & YouNick Mint

dagmara nickelZałożyciel i prezes YouNick Mint – pierwszego operacyjnego funduszu inwestycyjnego w Polsce, znanego z zaangażowanego i partnerskiego podejścia do start-upów. Przedsiębiorcam, manager, innowator i inwestor z ponad 20-letnim doświadczeniem. Członek Komitetu Inwestycyjnego i Rady Nadzorczej SpeedUp Venture Capital Group. Współtwórca i członek Rad Nadzorczych kilkunastu startupów technologicznych. Jej intencją zbudowanie wiodącego w Europie miejsce dla rozwoju biznesów innowacyjnych. Park technologiczny YouNick, którym zarządza, łączy biznes z nauką wspierając rozwój nowych technologii i innowacji. Dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych, umożliwia komercjalizację nowatorskich pomysłów głównie w branży Life Science i ICT. Efektem tej pracy jest 20 spółek portfelowych, blisko 60 firm korzystających z infrastruktury parku i ponad 600 pracowników pracujących na jego terenie. Stoi za licznymi sukcesami rynkowymi: stworzyła Nickel Development (czołową poznańską firmę deweloperską) oraz YouNick Technology Park (pierwszy prywatny park technologiczny w Polsce, dający dach nad głową i możliwość rozwoju niemal 150 firmom). Nagrodzona tytułami „Ten, który zmienia polski przemysł” (2010) oraz „Przedsiębiorstwo przyszłości” (2016).

Bartosz Burek, CEO, Jakdojade.pl

bartosz burekAbsolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od 8 lat Prezes Zarządu firmy City-nav Sp. z o.o, która jest właścicielem Jakdojade.pl. Podczas studiów wraz z kolegami uruchomił start’up pod marką jakdoajde.pl. Jest to najpopularniejszy planer podróży komunikacją miejską dostępny w 26 regionach w Polsce. Usługa dostępna jest przez aplikacje webową oraz aplikacje mobilne na system iOS i Android. Obecnie Jakdojade.pl jest jedną z najbardziej znanych polskich aplikacji, z której korzysta ponad 3 mln użytkowników miesięcznie.
Prywatnie międzynarodowy sędzia unihokeja. Pasjonat nowych technologii, fan sportu – jego najnowszą pasją jest kitesurfing.

Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych

File1Przedsiębiorca i ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

Izabella Koniak, HR Manager, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła także specjalizację z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i holistycznego zarządzania kapitałem ludzkim – studia międzyuczelniane przygotowane przez Politechnikę Opolską i Uniwersytet Opolski.
Od 20 lat działa w biznesie ze specjalizacją HR w zakresie rekrutacji, rozwoju pracowników, organizacji pracy i procesów. Od 2003 roku związana z Targami Poznańskimi, uczestniczyła w projektowaniu i wprowadzeniu zmian w procesach organizacji pracy, systemów wynagradzania, komunikacji wewnętrznej, ma też szerokie doświadczenie pracy z organizacjami społecznymi. Reprezentuje Międzynarodowe Targi Poznańskie w HR Management Committee w UFI – The Global Association of the Exhibition Industry. Zdobyła unikalne na polskim rynku doświadczenie rekrutacji pracowników na konferencję United Nations Framework Convention on Climate Change w latach 2008 (Poznań) i 2013 (Warszawa). Praktykująca moderator procesów design thinking, zafascynowana uniwersalnością metody. Współautorka i koordynator projektu szkoleniowego „Klub design thinking”, za który Targi Poznańskie w czerwcu 2017 roku zostały wyróżnione nagrodą w kategorii EDUKACJA w konkursie POLISHOPA HONEYCOMB AWARD 2017.  Poza pracą zawodową społecznie angażuje się w program mentoringowy wspierający kobiety, projektuje ogrody i jest pasjonatką hortensji.
Optymistka i świetny organizator, dostrzega w każdej sytuacji szansę i możliwość nauki!

Krzysztof Szydłowski, CEO, Grupa WTK

Krzystof SzydlowskiUkończył zarządzanie i marketing na wydziale zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W 2001 roku jako zastępca dyrektora Kinepolis Poznań uczestniczył w uruchomieniu największego multipleksu kinowego w Europie. Pod koniec 2002 roku objął stanowisko prezesa zarządu Grupy WTK, której ma ogromną przyjemność przewodzić do dziś. Inicjator projektów z obszaru tzw. nowych mediów (epoznan.pl, wtk.play, anonse.tv, lech.tv). Od 10lat członek Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Jeden ze współzałożycieli Wielkopolskiego Klastra Teleinformatycznego. Pasjonat filmu i architektury XX/XXI wieku. Zapalony obieżyświat i fan różnorodności kulturowej. Prywatnie uprawia tenis i windsurfing.

Piotr Stróżyk, HR Business Partner, Żabka Polska

Piotr StrozykUkończył studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i Collegium Da Vinci w Poznaniu. W 2001 roku rozpoczął zdobywanie doświadczenia zawodowego jako nauczyciel. Od 2008 roku pracuje dla ŻABKA POLSKA S.A. – największej w Polsce sieci sklepów sektora convenience, gdzie rozpoczynał w dziale finansowym, w kolejnych latach wspierał też siły sprzedaży.
Aktualnie pracuje na stanowisku HR Biznes Partnera, gdzie jednym z głównych jego zadań jest rozwój Pracowników oraz projektowanie i wdrażanie innych  procesów HR-owych. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Prywatnie pasjonuje go historia miasta Poznania, a inspiracje czerpie od spotykanych ludzi. Wolontariusz zaangażowany w rozmaite inicjatywy – od wsparcia wychowawczego w domu dziecka, po prowadzenie wykładów na uniwersytecie trzeciego wieku.

Prowadzący grę:

Paweł Krzywickitrener, Pracownia Gier Szkoleniowych

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

Data i miejsce:

28 września 2017, godz. 14:00-19:00

YouNick Technology Park sp. z o.o.
ul. Krzemowa 1, Złotniki k/Poznania

Zasady uczestnictwa:

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (odnośnik poniżej).

Z bezpłatnego wejścia na wydarzenie mogą skorzystać maksymalnie dwie osoby z tej samej firmy. Każda kolejna osoba może skorzystać z płatnego uczestnictwa – cena biletu 500 pln netto (faktura Vat wystawiana po rejestracji).

                                                   Zarejestruj się na wydarzenie

 

 

 

Kontakt

Dla uczestników:
JAKUB ŚLIWA

Kom. +48 692 082 994
Email: j.sliwa@pracowniagier.com

Dla partnerów, sponsorów, mediów:
KAROLINA KOTKOWSKA

Kom. +48 518 335 653
Email: karolina.kotkowska@younick.pl

 

 

 

 

 

Organizatorzy:

logo pgsYounick_PGS_230x130