17
Oct

Już 9. listopada będziemy mieli okazję podjąć próbę odpowiedzi na pytanie „Co motywuje różnych ludzi do działania?”. Zaproszeni przez Studio Wiedzy i portal HRnews.pl, spotkamy się z Państwem we Wrocławiu – będzie to kolejna konferencja z cyklu „HR na Śniadanie”, którego jesteśmy partnerem.

Organizatorzy stawiają tezę, iż „zarządzanie różnorodnością to obszar, którego nadal się obawiamy, często opieramy się na uproszczeniach i stereotypach. Tymczasem rzeczywistość nieuchronnie prowadzi nas ku różnorodności, a często wręcz ją wymusza. Bez różnorodności bowiem nie ma innowacji, zrównoważonych zespołów, wymiany wiedzy. Na śniadaniu pokażemy, w jaki sposób zarządzać zróżnicowanymi grupami pracowników, aby w optymalny sposób wykorzystać ich wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie, a przez to zwiększyć konkurencyjność firmy.”
My ze swojej strony zapewnimy Państwu unikalne doświadczenie warsztatu Total Engagement, w ramach którego spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie:

  • Co motywuje różnych ludzi do działania? Jak angażować zespoły w realizację wspólnego celu? Uczestnicy poznają opracowaną na Uniwersytecie Stanforda koncepcję budowania zaangażowania pt. Total Engagement, zainspirowaną światem gier. Autorzy przekonują: zainspirujcie się światem gier, przenieście jego logikę i mechanizmy do miejsca pracy, niech praca stanie się wciągająca, jak najlepsza gra!

 

Sylwetki prowadzących ze strony Pracowni Gier:

www.WhiteSmokeStudio.com

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka

Zrealizowała pond 1000 godzin spotkań, interwencji i szkoleń metodą gier. Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Wykładowca metody gier w Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Warszawskim i Akademii Leona Koźmińskiego. Pasjonuje ją jakość współpracy organizacji w życiu publicznym. Współtworzy programy dla administracji publicznej i sektora edukacji. Od 2010 roku jest członkiem zarządu International Simulation and Gaming Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Gier i Symulacji ISAGA).

Polecamy:  HEXGame - symulacja wyzwań w zarządzaniu organizacją

Zobacz także: