19
Jul

ISAGAPodczas pierwszej polskiej edycji ISAGA Summer School 2016 Pracownia Gier Szkoleniowych miała przyjemność rozegrać swoją autorską grę, nagrodzoną w Kanadzie w 2010 roku. Gra Kwestia Czasu, dotycząca zarządzania sobą w czasie i planowania w zarządzaniu projektami, została rozegrana podczas ISAGA Summer School 2016 jako wstęp do warsztatów prof. Willego Kriza.

Szkoła Letnia jest organizowana od 2004 roku. Każdego roku jej uczestnicy goszczą w innym kraju, na innym kontynencie. Organizatorami wydarzenia były już m.in. Bangkok, New Delhi, Atlanta czy Singapur. W tym roku wybór padł na Kraków, z czego jesteśmy niezmiernie dumni! Możliwość udziału Pracowni Gier Szkoleniowych w tym przedsięwzięciu jest dla nas zaszczytem, możemy w ten sposób spotkać się z pasjonatami i ekspertami metody gier i symulacji z całego świata, a także dzielić się swoimi doświadczeniami.

ISAGA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Gier i Symulacji (The International Simulation And Gaming Association), to najstarsza i prestiżowa organizacja skupiająca profesjonalistów i pracowników naukowych wykorzystujących w swej praktyce gry symulacyjne. Początki tej organizacji sięgają wczesnych lat 70 XX wieku. Główną misją ISAGI jest krzewienie wiedzy i rozwijanie umiejętności tworzenia tzw „serious games” oraz ich wykorzystania i popularyzacji w kręgach naukowych i biznesowych, chociażby poprzez coroczną organizację ISAGA Summer School.

isaga_kwestia czasu 2016_pracownia gier szkoleniowych

Zobacz także: