Od lutego trwa II edycja Game Changers Academy. Pierwsi absolwenci chwalą się już wdrożonymi zmianami, co nas niezmiernie cieszy. Już 17 maja będzie okazja by spotkać się podczas części otwartej V modułu GCA II – Samoświadomość lidera. Tym razem wśród gości uczestniczących w dyskusji panelowej m.in. Edyta Gałaszewska – Bogusz (Dyrektor Zarządzająca, Accenture Operations w Polsce), Marcin Pilarski (Managing Director, PAYBACK Poland) oraz Artur Rzepecki (Executive & Leadership Coach). Rozmowę moderować będzie Rafał Olejniczak – Trener, Mentor, Executive Coach.

Jak zawsze na spotkaniach w idei GCA, będzie to okazja nie tylko do dyskusji i ciekawych inspiracji, ale także doświadczenia na sobie wyzwań lidera podczas kreatywnego doświadczenia przygotowanego przez Pracownię Gier.

modul otwarty 17.05.2019

Agenda spotkania:

8:45 – 9:00 Rejestracja i kawa powitalna
9:00 – 9:30 Powitanie oraz creative experience
9:30 – 10:30 Panel dyskusyjny: Samoświadomość lidera – moda czy konieczność? Jak poziom samoświadomości liderów wpływa na efektywność zarządzania ludźmi i zmianami
10:30 – 11:00 Poczęstunek i networking

 

Zainteresowanych udziałem w części otwartej odbywającej się 17 maja 2019 r., w godz. 9:00 – 11:00 w The Heart Warsaw zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza, znajdującego się na dole strony.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednocześnie informujemy iż spotkanie ma charakter zamknięty i każde zgłoszenie weryfikujemy indywidualnie.

 

Zobacz jak było na module Samoświadomość lidera w I edycji  – 14 września 2018

[yvideo id=”GBUuAkeFbTM”]

TH GCH logoProjekt Game Changers Academy powstał dzięki połączeniu ponad 15letniego doświadczenia Pracowni Gier Szkoleniowych w rozwoju managerów i organizacji oraz know how The Heart w łączeniu świata innowacyjnych startupów i globalnych korporacji.
Game Changers Academy to roczny program dla liderów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to by zacząć robić coś inaczej, lepiej, ‘po nowemu’. Na udział w programie zdecydowali się liderzy zarówno z dużych korporacji takich branż jak bankowość, farmacja, FMCG, jak również reprezentacji sektora non-profit. Do programu w ramach ufundowanego przez organizatorów stypendium zaprosiliśmy Stowarzyszenie „Na Tak”, Fundację Uniwersytet Dzieci, Fundację Sieć Przedsiębiorczych Kobiet oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Formularz zapisu:

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. 3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT. 4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na:

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?

  Inne