Historie polskich Game Changerów: jak zmieniać reguły gry?

 

Zapraszamy Państwa na uroczystą Galę kończącą II Edycję Game Changers Academy która odbędzie się 13 grudnia. Tegoroczne spotkanie pod hasłem: Historie polskich Game Changerów: jak zmieniać reguły gry? będzie okazją do spotkania wyjątkowych liderów i liderek, zmieniających swoje organizacje, zespoły, otaczającą rzeczywistość.

Jak włączać i angażować innych w zmiany? Czy duże korporacje da się zmieniać od środka?

Ośmiu absolwentów i absolwentek tegorocznej Akademii, przedstawicieli/ek odmiennych sektorów, zapytamy o ich zmagania i recepty na powodzenie i skuteczne wprowadzanie zamierzonych zmian.

Gala zwieńczająca dziesięć modułów warsztatowych będzie okazją do wysłuchania historii przemian liderów/ek biorących udział w programie. Dowiemy się z ich opowieści co dał im program, czego się nauczyli/ły, jak wykorzystują nabytą wiedzę w praktyce. Stworzymy przestrzeń do podzielenia się ich świeżym doświadczeniem.

Inspiracji poszukamy też w opowieściach dwóch Gości Specjalnych, niekwestionowanych Game Changerów, podważających status quo,  zmieniających rzeczywistość na lepsze, tam, gdzie wielu uznało, że się nie da.

Świadomość4_GCA2

 

Jak miasto Jaworzno zmienia zasady gry w ruchu ulicznym?

W Polsce na drogach ginie 2838 osób rocznie, co stawia nas na jednym z ostatnich miejsc pod tym względem w Europie. W gminie Jaworznie od 7 lat nie zdarzył się żaden wypadek śmiertelny.

O wizjonerskim, bezkompromisowym programie VISION ZERO opowie Tomasz Tosza, Zastępca Dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie, odpowiedzialnego za wdrażanie kluczowych projektów, w tym programu walki z wypadkami śmiertelnymi.

Jak w miesiąc dokonać zmiany tam, gdzie nie udało się przez 30 lat?

Spotkamy się również z Patrycją Piekutowską, światowej sławy skrzypaczką,  a od pół roku prezeską Fundacji K.I.D.S.

Fundacja K.I.D.S. powstała z połączenia sił wielu organizacji, firm, liderów aby zmieniać polskie szpitale w Szpitale Przyszłości. Odważna, podważająca reguły wizja i założenia Fundacji powstały przy silnym udziale liderów I Edycji Game Changers Academy, a przedstawiciele Centrum Zdrowia Dziecka co roku uczestniczą w programie stypendialnym Akademii.

 

[zaptitle title= ‘Obejrzyj film z Gali wieńczącej I Edycję Game Changers Academy

[yvideo id=”584PZbFLZW8″]

Czas i miejsce

Gala odbędzie się 13.12.2019 w The Heart znajdującym się w budynku Warsaw Spire przy placu Europejskim 1, w Warszawie. Start wydarzenia o godzinie 15:00.

Agenda spotkania

15:00 – 15:30 – Rejestracja uczestników oraz powitalna kawa.

15:30 – 15:45 – Twórczyni i twórca Game Changers Academy – Joanna Średnicka i Tomasz Rudolf – opowiedzą o idei programu, o tym co za nami, a co przed nami.

15:45 – 16:10 – Game-Changing Stories i Creative Experience.

16:10 – 16:40 – “Jak miasto Jaworzno zmienia zasady gry w ruchu ulicznym?” – Tomasz Tosza, Zastępca Dyrektora, Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie.

16:40 – 17:30 – Game-Changing Stories, przerwa kawowa i Creative Experience.
17:30 – 18:00 – “Jak w miesiąc dokonać zmiany tam, gdzie nie udało się przez 30 lat?” – Patrycja Piekutowska, skrzypaczka, Prezeska Fundacji K.I.D.S.

18:00 – 18:30 – Game-Changing Stories, wręczenie dyplomów i zakończenie.

18:30 – 19:30 – Celebrowanie i sieciowanie przy kieliszku wina.

Sylwetki gości specjalnych

tosza pracownia gierTomasz Tosza – politolog o specjalności samorządowej, reportażysta Gazety Wyborczej, felietonista, od 2003 do 2016 roku w Wydziale Inwestycji Miejskich odpowiadał za kluczowe projekty, w tym za wdrażanie programu Vision ZERO. Od 2017 roku zastępca dyrektora w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów w Jaworznie.

 

Patrycja Piekutowska2

Pedagog, promotorka kultury polskiej na świecie i organizator wydarzeń charytatywnych na rzecz szpitali dziecięcych. Od 1 czerwca prezes Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Szpitali Dziecięcych. Zagrała blisko 900 koncertów w 39 krajach świata 5 lat temu została producentem swojej niezwykłej płyty rozrywkowej, My Journey, opowiadającej o 12 miastach na 4 kontynentach, z którymi artystka związana jest w szczególny sposób. Dzięki tej płycie dotarła do wielu słuchaczy, którzy nie muszą być melomanami klasyki, gdyż jest to płyta całkowicie rozrywkowa. Od 2015 r. była pomysłodawcą i organizatorem cyklu 7 koncertów „Otwarte Serca – Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom”. W marcu br. zorganizowała ogromne wydarzenie koncertowe na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka „Wielcy Artyści Małym Pacjentom”.

Game Changers Academy Pracownia Gier GALA 2018 2019 (67)

Zasady uczestnictwa

Do udziału w Gali zapraszamy liderów/ki dokonujących zmian szeroko pojętych, nie tylko działających w obrębie firm i instytucji. Program Game Changers Academy kierowany jest do ludzi przedsiębiorczych, managerów/ek, liderów/ek w całym tego słowa znaczeniu. Udział w spotkaniu tylko dla osób posiadających zaproszenia! Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Gala Game Changers Academy jest bezpłatna. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.   Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierThe HeartUczestnik/czka programuMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn) Inne Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?