ToL 26 czerwca 2019

 

26 czerwca Pracownia Gier zaprasza na pokaz gry Tree of Life. To naprawdę wyjątkowa okazja, ponieważ do jej realizacji zazwyczaj potrzeba min. 96 osób! Dzięki wizycie naszego zespołu R&D w Delft University of Technology w Holandii, gdzie premierowo zrealizowali wersję ‘mini’ dla małej grupy, już 26 czerwca zaprosimy Was do rozgrywki, która dotychczas zarezerwowana była tylko dla największych firm! Dodamy tylko, że w 2017 roku gra The Tree of Life została oceniona przez branżę eventową jako PRODUKT ROKU, wygrywając tę kategorię w konkursie MP POWER AWARDS.

1BC1A9~1

1B2887~1

O czym jest gra Tree of Life?

Fabuła gry opowiada historię ewolucji.  Każdy gracz rozpoczyna jako prosty, jednokomórkowy organizm, który w toku gry będzie się wielokrotnie zmieniał i rozwijał. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu – to zespół graczy, którzy wspólnie planują i współpracują, aby zapewnić sobie jak najlepszy wynik. Uczestnicy opracowują strategię, dzielą się obowiązkami i realizują zadania. W trakcie gry czeka na nich wiele wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji.

Czego doświadczą uczestnicy pokazu?

Gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie niesie ze sobą ważne przesłanie, m.in. o tym

– jak budować pełną zaangażowania atmosferę pracy,

– jak radzić sobie w warunkach ciągłych zmian oraz

– jak koncentrować się na wynikach, nie zapominając o atmosferze w jakich są osiągane.

Zapewnimy niezwykle dynamiczne doświadczenie, które sprawi, że w trakcie gry dojdzie do wielu interakcji między uczestnikami!

Na koniec gry uczestnicy poznają opracowaną na Uniwersytecie Stanforda w USA, koncepcję Total Engagement (Całkowite Zaangażowanie), czyli 9 czynników występujących w świecie gier, które przeniesione do świata pracy podnoszą zaangażowanie ludzi i zespołów w podejmowane zadania.

 

Zobacz jak może wyglądać realizacja The Tree of Life w Twojej Firmie

[yvideo id=”vJWSn5laR7Q”]

Dla kogo jest to wydarzenie?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów organizacji.

W szczególności zapraszamy osoby, których stoją w obliczu zintegrowania pracowników, kick-off’u nowych projektów, zmian wymagających zaangażowania wielu interesariuszy, zgranego działania wielu zespołów w firmie.

Agenda:

9:45 – 10:00 Rejestracja, powitalne śniadanie i kawa
10:00 – 10:45 Wprowadzenie i rozgrywka mini-wersji gry Tree of Life
10:45 – 11:05 Omówienie gry, koncepcja Całkowitego Zaangażowania
11:05 – 11:20 Gra Tree of Life – jak wyglądają rozgrywki dla 100, 300, 500 osób?
11:20 – 11:40 Biznesowe korzyści z zastosowania gry Tree of Life – case study – Marcin Pilarski, Payback
11:40 – 11:50 Sesja Q&A
11:50 – 12:00 Podsumowanie i zakończenie pokazu
12:00 – 12:30 Indywidualne konsultacje z doradcami ds. rozwiązań szkoleniowych | Pracownia Gier

Lokalizacja

Brain Embassy, ul. Postepu 15, Warszawa

Prowadzący

Pracownia Gier Szkoleniowych_Pawel Krzywicki

Paweł Krzywicki

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

Partner wydarzenia

logotyp_Brain_EmbassySiec Przedisebiorczych Kobiet_Pracownia Gier

 

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. 3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT. 4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na:

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?

  Inne

  Jakich rozwiązań szkoleniowych poszukujesz?

  mp power3