grafika forum rozwoju mazowsza

 

W dniach 16-17 października zapraszamy do udziału w jednym z ważniejszych wydarzeń w regionie – X Forum Rozwoju Mazowsza.

Ta jubileuszowa edycja, jak zapowiadają organizatorzy, będzie przełomowa, pełna inspiracji i możliwości rozwoju swojej organizacji. Podczas dwóch dni (16-17.10) eksperci, przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji publicznej, samorządów, Komisji Europejskiej oraz liderzy rozwoju regionu będą rozmawiać o trendach, prognozach dla Mazowsza oraz tym czego udało się dokonać przez ostatni rok. Wydarzenie jest dedykowane odbiorcom funduszy unijnych, rozumianych zarówno jako odbiorców grantów, jak i społeczności korzystającej z efektów inwestycji funduszy UE.

Więcej o całym wydarzeniu tutaj, a o Forum Rozwoju Mazowsza tutaj.

[zaptitle title=”Pracownia Gier na Forum Rozwoju Mazowsza”]

Pierwszego dnia Forum Rozwoju Mazowsza, 16. października, zapraszamy do odwiedzin strefy Pracowni Gier Szkoleniowych. Będzie to okazja spotkania z naszymi ekspertami z czterech obszarów biznesowych:

 • długofalowe programy rozwojowe dla liderów, Akademie Przywództwa w stylu Game Changers Academy,
 • treningów managerskich z wykorzystaniem gier i symulacji,
 • rekrutacji i employer brandingu przy użyciu Competence Game – pierwszych gier online mierzących kompetencje managerskie,
 • grywalizacji, eventów firmowych i integracji szkoleniowych, także dla dużych grup – zachęcamy do obejrzenia video o naszej autorskiej grze, która jednorazowo angażuje grupy 700 osobowe i większe.

forum rozwoju mazowsza pracownia gier

 

Drugiego dnia Forum, 17. Października, zapraszamy na nasz panel dyskusyjny na scenie głównej (scena 1): „Między  Folwarkiem a Turkusem, wartości wspólnotowe w rozwoju biznesu i organizacji”, w godzinach 9:30 – 10:30.

Moderatorem rozmowy będzie Joanna Średnicka (CEO Pracowni Gier, pomysłodawczyni powstania gier online w diagnozie kompetencji Competence Game oraz inicjatorka powstania i założycielka Game Changers Academy).

Tematy rozmowy:

 • Gdzie jesteśmy po kilkudziesięciu latach transformacji; a kilkunastu w UE jeśli chodzi o zarządzanie?
 • Bliżej folwarku czy turkusu – Co działa? Co się zmienia?
 • Trendy w zarządzaniu – które światowe nas dotykają a które omijają?
 • Czy dorobiliśmy się na Wisłą jakiegoś specyficznego stylu zarządzania, typu kultury organizacyjnej?

Uczestnikami panelu będą:

Dr Marzena Mazur, psycholog, prowadząca Strefa Szefa, TOK FM

Paweł Niziński, Partner Goodbrand/CEO BETTER.

Mirek Nowosielski, dyrektor ds. transformacji strategicznej , Biuro Transformacji, Santander Bank Polska

Agnieszka Erlach, prezes zarządu Thermoplast.
Serdecznie zapraszamy!

game of glass pracownia gier szkoleniowych

[zaptitle title=”Tuż po panelu – premiera: Game of Glass – nowa gra Pracowni Gier!”]

Już o godzinie 11.00 będzie szansa na kolejną interakcję z Pracownią Gier Szkoleniowych – mianowicie wydarzenie absolutnie szczególne – premiera gry Game of Glass o fascynującej fabule w tle.

O czym jest gra Game of Glass?

Uczestnicy wcielą się w rolę witrażystów. Ich zadanie oparte jest na kanwie historii o witrażu z Gloucester – jednego z największych i najpiękniejszych witraży w Europie, zdemontowanego w czasie II Wojny Światowej, a następnie odtwarzanego na podstawie zdjęcia z widokówki. Tak jak w Gloucester, tak i w „Game of Glass” celem będzie odtwarzanie witraży z fragmentów całości przy niepełnej wiedzy i konieczności ścisłej współpracy.

Podczas rozgrywki uczestnicy staną przed wyzwaniami, które pozwolą im lepiej zrozumieć wyzwania i korzyści płynące ze współpracy w zespole. Będą szukać analogii z tych doświadczeń do ich codziennego funkcjonowania w organizacji. Określą zasady wspierające efektywną współpracę.

[zaptitle title=”Czego doświadczą uczestnicy pokazu?”]

Gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie pozwoli odpowiedzieć na pytania:

 • jak organizować pracę zespołową, aby skutecznie realizować cel?
 • jak dbać o zaangażowanie każdego członka zespołu?
 • jak dbać o efektywność i jednocześnie o dobrą atmosferę współpracy?


Gra jest przeznaczona dla wszystkich, którzy współpracują z innymi. Szczególnie dla: project managerów, członków zespołów projektowych, całych zespołów, managerów, specjalistów.
[zaptitle title=”Agenda”]

11:00 – 11:20 rejestracja, networking,
11:20 – 11:30 prezentacja metod i narzędzi Pracowni Gier
11:30 – 13:30 GAME OF GLASS
13:30 – 14:00 pytania i dyskusja
14:00 – 14:30 /dla zainteresowanych/ indywidualne konsultacje z doradcami

[zaptitle title=”Miejsce”]

Centrum konferencyjnym MsMermaid (The Tides Apartments & Offices), ul. Wioślarska 8, Warszawa

 

By wziąć udział w wydarzeniu Premiera Gry Game of Glass obowiązkowa jest rejestracja również na stronie Forum Rozwoju Mazowsza.

Udział jest bezpłatny, miejsce rejestracji: https://forumrozwojumazowsza.pl/

 

[zaptitle title=”Zaznacz w których częściach wydarzenia weźmiesz udział:”]

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. 3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT. 4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na:

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?

  Inne