12
May

start-strona

10 czerwca 2015 roku Pracownia Gier zaprasza na pierwszy pokaz warsztatu: Total Engagement, czyli praca wciągająca jak gra. Program warsztatu wykorzystuje koncepcję budowania zaangażowania opisaną przez profesorów z Uniwersytetu Stanford – Byrona Reevesa i Leightona Reada – w bestsellerze „Total Engagement”.

 

O czym będzie spotkanie?
Warsztat pokazuje uczestnikom, które elementy ze świata gier warto przenieść do rzeczywistości biznesowej, aby zwiększyć zaangażowanie siebie i innych w osiąganie wyznaczonych celów. Zaprezentujemy 9 czynników pochodzących ze świata gier, które gwarantują „totalne zaangażowanie” w działania zawodowe.

 

Uczestnicy doświadczą:
  • Autorefleksji i autodiagnozy – Co mnie motywuje do działania? Jak dbam o zaangażowanie innych w zespole? Co robię, że ludzie są zaangażowani?
  • Zapoznają się z koncepcją 9 czynników zaangażowania, o które trzeba dbać w zespole, aby nie stracił motywacji
  • Myślenia poza schematem i poszukiwania nowych rozwiązań

 

Co wyróżnia ten program?
Łączy wiedzę o zarządzaniu z nauką o zachowaniach ludzi w świecie gry. Umożliwia w ten sposób zespołom przekraczanie ograniczeń i pułapek zaangażowania z korzyścią dla wyników firmy.

 

Co łączy świat gier i biznesu?
Liderzy biznesu w świecie wzmożonej konkurencji zmuszeni są sięgać do coraz bardziej innowacyjnych narzędzi rozwoju swoich organizacji. Rewolucja ogarnęła już świat organizacji biznesowych w USA, które dostrzegły, że dzięki zastosowaniu doświadczeń ze świata gry można znacznie zwiększyć produktywność w świecie biznesu.

 

Warsztat jest rekomendowany dla:
  • Top Managementu
  • Całej firmy
  • Wybranego działu/departamentu

 

W programie pokazu zostaną wykorzystane dwie gry: Team Puzzle i Siła założeń.

 

Agenda spotkania:

09.15-09.30 Prezentacja Pracowni Gier oraz metody
09.30-10.30 Ćwiczenie Siła Założeń
10.30-11.00 Omówienie doświadczenia z gry oraz zidentyfikowanie 9 czynników zaangażowania
11.00-11.15 Przerwa kawowa
11.15-12.45 Gra Team Puzzle
12.45-13.15 Omówienie doświadczenia z gry w kontekście czynników zaangażowania
13.15-14.00 Wykorzystanie programu Total Engagement w rozwoju zespołów i organizacji

Polecamy:  Testujemy grę na miarę z klientami z Czech
Opisy gier:

team-puzzle
Team Puzzle – to zadanie polegające na ułożeniu zestawu desek w pewien wzór, według określonego schematu. Gra uświadamia, jak osiągać cele i zarządzać zespołem. To ćwiczenie intelektualne, dające również sporo ruchu i adrenaliny. Grupy układają deski w zespołach – celem wspólnym jest uzyskanie jak najlepszego czasu w sztafecie wszystkich zespołów.

 

sila zalozen przycieta
Siła założeń – polega na odnalezieniu nieoczywistego rozwiązania zagadki. To z pozoru normalna układanka składająca się z nieco niekonwencjonalnych kształtów. Pozwala zgłębić i zakwestionować schematy myślenia oraz wypracować umiejętność wychodzenia poza owe schematy.

 

Sylwetki prowadzących:

File2Jagoda Gandziarowska-Ziołecka – ekspert metody gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Zrealizowała ponad 1200 godzin, interwencji i szkoleń metodą gier. Specjalizuje się w wykorzystaniu gier i symulacji w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Pasjonuje ją jakość współpracy organizacji w życiu publicznym. Współtworzy programy dla administracji publicznej i sektora edukacji. Od 2010 roku jest Członkiem Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji ISAGA.

 

tomasz cichocki

Tomasz Cichocki – ekspert w zakresie innowacji i transferu technologii oraz trener. Jego zasadniczym obszarem kompetencji jest zarządzanie zmianą, współpraca i komunikacja w zespole. Szkoleniami zajmuje się od 2004 roku. Specjalista w zakresie prowadzenia projektów w zespołach rozproszonych, w tym zarządzanie zespołami rozproszonymi w projektach międzynarodowych. Z Pracownią współpracuje od 2008 roku. Jest absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w Polskim Radiu, Tok FM, grupie France Telecom i firmie doradczej KPMG. Zajmował się także innowacyjnością i transferem wiedzy, w tym projektami Komisji Europejskiej. Prowadził szkolenia m.in. dla PZU, PKN Orlen, Netii, BGŻ, UPC, Siemens, PARP. Przeprowadził ponad 1500 godzin szkoleń, w tym ponad 500 z wykorzystaniem gier symulacyjnych.

 

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, zainteresowane: wdrożeniem w swojej organizacji innowacyjnych programów rozwojowych opartych na grach i symulacjach oraz poszerzeniem wiedzy nt. metody gier i symulacji.

Polecamy:  Rekrutujemy do zespołu sprzedaży :)

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Otwartych, organizowanych przez naszego partnera – Experience Corner.

Więcej informacji tutaj >>>

 

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 10 czerwca 2015 roku w Warszawie, w „Aptece Sztuki”, Aleja Wyzwolenia 3/5 (przy Placu Zbawiciela), w godz. 9.15-14.00

Aby wziąć udział w pokazie warsztatu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja zostanie potwierdzona telefonicznie.

 

Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na:

Zobacz także: