Talenty polskich zespołów głosem liderów

Raport

Od 2004 roku jako Pracownia Gier Szkoleniowych wspieramy firmy, administrację publiczną oraz organizacje sektora non-profit w budowaniu silnych zespołów. Rozwijamy współpracę, wspieramy w kick-offach strategii, nowych projektów, a przede wszystkim pomagamy budować relacje i tworzyć zgrane zespoły.

Od ponad 10 lat prowadzimy warsztaty dla zespołów, liderów i całych organizacji, inspirowane ideą pracy na mocnych stronach, z wykorzystaniem talentów Gallupa. Blisko 10 tysięcy ludzi z różnych branż i sektorów zaufało nam i to właśnie z Pracownią Gier Szkoleniowych poznało swoje talenty wykonując test CliftonStrengths (dawniej Strengthsfinder). Wszystko po to, by w następnym kroku, podczas zespołowych warsztatów sprawdzić się w działaniu. By w bezpiecznych warunkach gier i symulacji szkoleniowych zobaczyć, jak ich talenty objawiają się w praktyce, kto jest w czym dobry, jak się wzajemnie uzupełniają w osiąganiu celów i skutecznej współpracy.

Oddajemy w Twoje ręce opracowanie Talenty polskich zespołów głosem liderów, które powstało na bazie rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami i przedstawicielkami różnych organizacji, w ramach cyklu spotkań online Pracowni Gier Szkoleniowych „Czwartki z talentami: silne zespoły” (nagrania spotkań). Podczas spotkań gościliśmy managerki, dyrektorki zarządzające i szefów obszarów biznesu z międzynarodowych korporacji.

W opracowaniu Talenty polskich zespołów głosem liderów, znajdziesz konkretne przykłady i wskazówki jak budować zespoły w oparciu o talenty, jakie pułapki skrywają najczęściej występujące talenty i na co warto zwracać uwagę pracując z talentami, by nie znaleźć się w cieniach talentów. Nasi goście i gościnie oraz eksperci i trenerki z Pracowni Gier, dzielą się swoimi historiami i najlepszymi praktykami, które pomagają budować swoje firmy i zespoły na mocnych stronach pracowników. Opowiadają o tym, jak wykorzystują podejście CliftonStrengths w swojej pracy (i życiu).

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać raport.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

TALENTY POLSKICH ZESPOŁÓW GŁOSEM LIDERÓW

Raport opracowany na podstawie cyklu spotkań „Czwartki z talentami – silne zespoły”.