WYPEŁNIJ FORMULARZ I POBIERZ OPRACOWANIE

“TALENTY POLSKICH ZESPOŁÓW GŁOSEM LIDERÓW”

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Od 2004 roku jako Pracownia Gier Szkoleniowych wspieramy firmy, administrację publiczną oraz organizacje sektora non-profit w budowaniu silnych zespołów. Rozwijamy współpracę, wspieramy w kick-offach strategii, nowych projektów, a przede wszystkim pomagamy budować relacje i tworzyć zgrane zespoły.

  Od ponad 10 lat prowadzimy warsztaty dla zespołów, liderów i całych organizacji, inspirowane ideą pracy na mocnych stronach, z wykorzystaniem talentów Gallupa. Blisko 10 tysięcy ludzi z różnych branż i sektorów zaufało nam i to właśnie z Pracownią Gier Szkoleniowych poznało swoje talenty wykonując test CliftonStrengths (dawniej Strengthsfinder). Wszystko po to, by w następnym kroku, podczas zespołowych warsztatów sprawdzić się w działaniu. By w bezpiecznych warunkach gier i symulacji szkoleniowych zobaczyć, jak ich talenty objawiają się w praktyce, kto jest w czym dobry, jak się wzajemnie uzupełniają w osiąganiu celów i skutecznej współpracy.

  Oddajemy w Twoje ręce opracowanie Talenty polskich zespołów głosem liderów, które powstało na bazie rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami i przedstawicielkami różnych organizacji, w ramach cyklu spotkań online Pracowni Gier Szkoleniowych „Czwartki z talentami: silne zespoły” (nagrania spotkań). Podczas spotkań gościliśmy managerki, dyrektorki zarządzające i szefów obszarów biznesu z międzynarodowych korporacji.

  W opracowaniu Talenty polskich zespołów głosem liderówznajdziesz konkretne przykłady i wskazówki jak budować zespoły w oparciu o talenty, jakie pułapki skrywają najczęściej występujące talenty i na co warto zwracać uwagę pracując z talentami, by nie znaleźć się w cieniach talentów. Nasi goście i gościnie oraz eksperci i trenerki z Pracowni Gier, dzielą się swoimi historiami i najlepszymi praktykami, które pomagają budować swoje firmy i zespoły na mocnych stronach pracowników. Opowiadają o tym, jak wykorzystują podejście CliftonStrengths w swojej pracy (i życiu).

   

  Przyjemnej lektury >>

   Imię (wymagane)

   Nazwisko (wymagane)

   Nazwa firmy (wymagane)

   Stanowisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   Czego dowiesz się z opracowania?

   Jakie talenty są najpopularniejsze w TOP5 polskich zespołów?

   Jak wdrażać podejście pracy w oparciu o mocne strony w organizacji?

   Otrzymasz wskazówki od liderów, którzy od lat pracują z talentami.

   Dowiesz się co talenty wnoszą do zespołu i czego potrzebują, żeby działać skutecznie.