WYPEŁNIJ FORMULARZ I POBIERZ OPRACOWANIE

„TALENTY POLSKICH ZESPOŁÓW GŁOSEM LIDERÓW”

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Od 2004 roku jako Pracownia Gier Szkoleniowych wspieramy firmy, administrację publiczną oraz organizacje sektora non-profit w budowaniu silnych zespołów. Rozwijamy współpracę, wspieramy w kick-offach strategii, nowych projektów, a przede wszystkim pomagamy budować relacje i tworzyć zgrane zespoły.

  Od ponad 10 lat prowadzimy warsztaty dla zespołów, liderów i całych organizacji, inspirowane ideą pracy na mocnych stronach, z wykorzystaniem talentów Gallupa. Blisko 10 tysięcy ludzi z różnych branż i sektorów zaufało nam i to właśnie z Pracownią Gier Szkoleniowych poznało swoje talenty wykonując test CliftonStrengths (dawniej Strengthsfinder). Wszystko po to, by w następnym kroku, podczas zespołowych warsztatów sprawdzić się w działaniu. By w bezpiecznych warunkach gier i symulacji szkoleniowych zobaczyć, jak ich talenty objawiają się w praktyce, kto jest w czym dobry, jak się wzajemnie uzupełniają w osiąganiu celów i skutecznej współpracy.

  Oddajemy w Twoje ręce opracowanie Talenty polskich zespołów głosem liderów, które powstało na bazie rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami i przedstawicielkami różnych organizacji, w ramach cyklu spotkań online Pracowni Gier Szkoleniowych „Czwartki z talentami: silne zespoły” (nagrania spotkań). Podczas spotkań gościliśmy managerki, dyrektorki zarządzające i szefów obszarów biznesu z międzynarodowych korporacji.

  W opracowaniu Talenty polskich zespołów głosem liderówznajdziesz konkretne przykłady i wskazówki jak budować zespoły w oparciu o talenty, jakie pułapki skrywają najczęściej występujące talenty i na co warto zwracać uwagę pracując z talentami, by nie znaleźć się w cieniach talentów. Nasi goście i gościnie oraz eksperci i trenerki z Pracowni Gier, dzielą się swoimi historiami i najlepszymi praktykami, które pomagają budować swoje firmy i zespoły na mocnych stronach pracowników. Opowiadają o tym, jak wykorzystują podejście CliftonStrengths w swojej pracy (i życiu).

   

  Przyjemnej lektury >>

   Imię (wymagane)

   Nazwisko (wymagane)

   Nazwa firmy (wymagane)

   Stanowisko (wymagane)

   Numer kontaktowy (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Czego dowiesz się z opracowania?

   Jakie talenty są najpopularniejsze w TOP5 polskich zespołów?

   Jak wdrażać podejście pracy w oparciu o mocne strony w organizacji?

   Otrzymasz wskazówki od liderów, którzy od lat pracują z talentami.

   Dowiesz się co talenty wnoszą do zespołu i czego potrzebują, żeby działać skutecznie.