Talenty Gallupa w polskich organizacjach

Raport

Dzielimy się z Państwem doświadczeniami, które zdobyliśmy w ciągu ostatnich 6 lat, wspierając naszych klientów w budowaniu organizacji na mocnych stronach i sami tworząc taką firmę. Przez nasze programy rozwojowe oparte na grach i symulacjach szkoleniowych, dedykowane odkrywaniu zarządzania talentami, przeszło do tej pory ponad 2 tys. ludzi ze stanowisk zarządczych i specjalistycznych w różnych branżach.


Część pierwsza tego opracowania to studia przypadków z różnych organizacji – od globalnych korporacji po rodzinne polskie
firmy. Poznają Państwo podejście systemowe wdrożone odgórnie, jak i oddolne inicjatywy pojedynczych zespołów, które stopniowo inspirowały pozostałych.


W części drugiej prezentujemy analizę wyników testów Cliftonstrengths z próby ponad 1 tys. osób z kilkudziesięciu firm działających w Polsce. Przyglądamy się danym, żeby sprawdzić, czy wynikają z nich praktyczne wskazówki do lepszego zarządzania organizacjami.

Wiele wypowiedzi wskazuje, że zarządzanie w oparciu o mocne strony szczególnie sprawdziło się w czasie pandemii i kryzysu.
Jeśli organizacja zna talenty i potencjał ludzi i w nie inwestuje, jest lepiej przygotowana na nieprzewidziane sytuacje, bo potrafi szybciej dzielić na nowo zadania i efektywniej działać w zmieniających się warunkach. 


Z życzeniami inspirującej lektury

Jagoda Gandziarowska – Ziołecka

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać raport.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

Talenty w polskich organizacjach.

Raport opracowany na podstawie badania wśród Klientów Pracowni Gier Szkoleniowych.