Ebook Teambuilding na co dzień – propozycje mini-gier

inspiracje teambuildingowe na co dzień

W tym ebooku, przygotowanym przez Pracownię Gier Szkoleniowych, odnajdziesz skarbnicę pomysłów na mini-gry teambuildingowe, energizery do spotkań i ćwiczenia kreatywne, które można przeprowadzić samodzielnie w swoich zespołach.

W dobie szybkich zmian i ciągłego pośpiechu, integracja i teambuilding często kojarzą się z czasochłonnymi wydarzeniami.

Chcemy to zmienić.

Nasz ebook to manifest na rzecz codziennych mini-aktywności, które, mimo że nie zajmują dużo czasu, mają ogromną moc w podtrzymywaniu efektów szkoleniowych, budowaniu zgranego zespołu i tworzeniu przestrzeni do wspólnego doświadczania radości i odpoczynku.

Wierzymy, że najlepszy teambuilding to ten, który staje się częścią codzienności. Nasz ebook ma za zadanie wyposażyć Cię w narzędzia i pomysły, aby ten cel osiągnąć.

Zapraszamy do odkrywania, eksperymentowania i przede wszystkim, czerpania radości z pracy zespołowej.

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać ebook Teambuilding na co dzień – propozycje mini-aktywności z wykorzystaniem kości do gry. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

EBOOK

TEABBUILDING NA CO DZIEŃ – propozycje mini-gier