Ebook Future for Business

Raport opracowany przez ekspertów Game Changers Academy z komentarzami praktyków z biznesu

Wydaje się, że pandemia przed wieloma firmami postawiła zadania specjalne, do których realizacji potrzeba odwagi i całkiem nowych kompetencji. Obraz płynący z raportu nie pozostawia wątpliwości. Potrzeba więcej strategicznych rebeliantów, empatycznych obserwatorów trendów oswojonych z hybrydowością i płynnie przechodzących między światem zdalnym i stacjonarnym. Powoli ta wizja stała się rzeczywistością.

Cenieni będą Ci, którzy nie boją się podejmować nowatorskich decyzji, wdrażać zmian w sposobach działania i świadomie sięgać po technologie.

Zapraszamy do lektury raportu Future for Business. W trzech sekcjach Biznes, Zarządzanie, Zespół znajdą Państwo zestawienie najciekawszych wniosków, które płyną z badań przeprowadzonych w ostatnich miesiącach przez uznane instytucje i ośrodki badawcze. Uzupełniamy je wypowiedziami polskich ekspertów i praktyków, które są ciekawym lokalnym komentarzem do światowych trendów. Prezentację wyników poprzedza wstęp z omówieniem trzech idei, które jak nam się zdaje będą żywe w kolejnych latach. Są też silną podpowiedzią do tego, jak kształcić i rozwijać liderów na te i nadchodzące czasy.

Czego spodziewać się w raporcie Game Changers Academy Future For Business?

Raport Future for Business został przygotowany przez ekspertów Game Changers Academy, praktyków z biznesu i specjalistów z obszaru zarządzania, rozwoju biznesu, budowania zespołów, marketingu i wellbeingu.
Trzy obszary które poruszamy w raporcie to biznes, zarządzanie oraz zespół. W każdej z nich analizujemy światowe trendy, interpretujemy i przedstawiamy wnioski, jakie płyną z nich dla biznesu.

Wypełnij poniższy formularz, aby pobrać raport Future for Business

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Jak zmieniłyby się zespoły i organizacje, gdyby angażujące mechanizmy przenieść ze świata gier, na grunt pracy zawodowej? Wiele organizacji boryka się w ostatnich miesiącach ze spadkiem zaangażowania pracowników. Sporo miejsca w prasie branżowej zajmuje zjawisko „quiet quitting” – pracownicy coraz częściej nie czują się emocjonalnie związani z pracodawcą, nie czerpią

RAPORT FUTURE FOR BUSINESS

Game Changers Academy