Pracownia Gier Szkoleniowych Siec przedsiebiorczych Kobietjagoda gandziarowska ziolecka biznes w kobiecych rekach

Jagoda Gandziarowska- Ziołecka (Co-Founder, Pracownia Gier Szkoleniowych) w gronie mentorek prestiżowego programu “Biznes w kobiecych rękach”, organizowanego już po raz kolejny przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

Budując nasz biznes 15 lat temu w PGS Pracownia Gier Szkoleniowych dużo nauczyliśmy się od ludzi z różnych sieci i stowarzyszeń w Polsce i na świecie. Uczę się nadal i chętnie wymienię się doświadczeniami. Sukcesów i porażek. Program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach, organizowany przez @Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, jest skierowany do kobiet, które mają swój pomysł na biznes i mierzą się z zamiarem założenia własnej firmy. Podczas trwania programu każda uczestniczka otrzyma wsparcie od doświadczonej mentorki. Mam przyjemność być jedną z nich! Zachęcam do aplikowania! – Jagoda Gandziarowska-Ziołecka o programie BWKR.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet po raz szósty już zaprasza do udziału w swoim programie akceleracyjnym.

Biznes w Kobiecych Rękach to program, adresowany do kobiet z pomysłem na biznes i planem założenia swojej firmy. BWKR to autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

Korzyści płynące z uczestnictwa w BWKR:

  • wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość;
  • wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie;
  • wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności;
  • wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

Wspólnie z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet Pracownia Gier Szkoleniowych realizuje spektrum innowacyjnych i kluczowych inicjatyw.

Dowiedz się więcej pod adresem rekrutacji lub ściągając broszurę informacyjną.

Pobierz broszurę – dowiedz się więcej o programie!