29.09. The Game of Interdependence – warsztaty o przyszłości współpracy w świecie zdalnym [ONLINE]

29 września Game Changers Academy zorganizuje warsztaty online, których mamy okazję być partnerem i gorąco zachęcamy do udziału! The Game of Interdependence polecamy szczególnie managerom, liderom, szefom działów HR, dyrektorom odpowiadającym za wdrażanie zmian i nowych strategii oraz wszystkim tym, którzy chcą:

– utrzymywać wysokie zaangażowanie członków rozproszonego zespołu,

– dbać o motywację osobistą pracowników zdalnych,

– skutecznie wdrażać zmiany i nowe strategie odpowiadające na wyzwania biznesowe,

– zacząć budować silny zespół, który nie boi się zmian.

Szczegóły uczestnictwa na stronie organizatora!

Badania recesji gospodarczej z 2008 roku pokazały, że zdolność i skłonność do współpracy w kryzysie w wymierny sposób przekłada się na wyniki biznesowe. Osoby i zespoły, które okopywały się w silosach, unikały współpracy, skupiały się na realizacji krótkofalowych indywidualnych celów, nie tylko nie osiągały założonych rezultatów  w czasie kryzysu, ale i długo po nim. Jedynie  10% najbardziej współpracujących, udało się wygenerować nową wartość,  która przyczyniała się do długofalowych wzrostów.

Czy pandemia covid-19 wywoła podobne skutki do kryzysu z 2008 przytoczonego w badaniach Harvard Business Review? 

29 września zapraszamy na interaktywne warsztaty The Game of Interdependence – warsztaty o przyszłości współpracy w świecie zdalnym.

  • Jeśli zastanawiasz się jak budować trwałe, współpracujące zespoły w rzeczywistości zdalnej, także w sytuacji zagrożenia i niepewności 
  • Szukasz sposobu by skutecznie – nie tylko kontynuować wcześniej rozpoczęte procesy – ale zaczynać nowe, nieszablonowe, innowacyjne projekty w świecie zdalnym
  • A może jesienny powrót do  rzeczywistości, lub  model hybrydowy wywołuje nowe emocje i wyzwania na które szukacie ciekawych odpowiedzi?

Podczas 3-godzinnych intensywnych warsztatów: 

  • W interaktywnej grze symulacyjnej  doświadczysz współpracy w świecie zdalnym, w czasach kryzysu:  gdy koordynacja, zaufanie i nastawienie na współpracę są na wagę złota 
  • Przedyskutujesz  wyzwania współpracy, z którymi mierzysz się w swoim zespole z przedstawicielami innych organizacji i firm, 
  • Poznasz inspirujące przykłady praktyków i badaczy zdalnej rzeczywistości 

The Game of Interdependence jest nową odsłoną Game Changers Academy 2020.
Dowiedz się więcej o doświadczeniach rozwojowych dla liderów: GCA Master of Business Change, GCA Essentials, GCA Power Shot (nowość 2020!):
www.GameChangersAcademy.eu .

The Game of Interdependence 2020

Do udziału w The Game of Interdependece, zaprosiliśmy interdyscyplinarne grono ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz najnowszymi badaniami z zakresu efektywnej pracy zdalnej. Wśród gości między innymi:

– Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet:  Jak budować sieć która pozwala wydobywać więcej za mniej? Jakie lekcje z działania w ramach SPK można zastosować w korporacyjnym zarządzaniu?

– Maciej Wojnarowski, Kantar Jak zdalnie angażować ludzi? Wnioski z ponad 10letniego doświadczenia w zarządzaniu i pokonywaniu wyzwań współpracy w świecie zdalnym.

– dr Magdalena Łużniak-Piecha, Psycholog Uniwersytet SWPS:  Wszyscy wkraczamy sobie wzajemnie w prywatną rzeczywistość. Jak zadbać o nowe reguły, jak wypracować nowe “naturalne” zasady? Czy musimy być “sztywno profesjonalni”, a jeśli nie, to na ile elastyczności możemy sobie pozwolić? Psychologiczne aspekty funkcjonowania zdalnie.

Moderacja dyskusji: Joanna Średnicka, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych, Founder Game Changers Academy,

Szczegóły uczestnictwa na stronie organizatora!

 Jak w każdej edycji , nie zabraknie stałych elementów naszych wydarzeń:

– angażująca gra (tym razem online!) dając doświadczenie współpracy w zespole, pracy pod presją czasu oraz planowania działań w czasach zmienności i dużej niepewności;

– interaktywne warsztaty dla uczestników na temat efektywnej współpracy w świecie zdalnym,

– inspiracje od GameChangerów – eksperci z 3 różnych dziedzin podzielą się doświadczeniami, poznamy perspektywę biznesu, fundacji oraz aspekty psychologiczne.

Zasady uczestnictwa:

Udział w wydarzeniu dla uczestników posiadających zaproszenia jest bezpłatny.
Wymagana rejestracja i otrzymanie potwierdzenia uczestnictwa ze strony organizatora.

Szczegóły uczestnictwa na stronie organizatora!

Do udziału zapraszamy duety. Nie bądź sam ze zmianą, to idea propagowana przez Game Changers Academy. Dlatego do udziału w wydarzeniu zapraszamy Cię wraz z partnerem/rką z Twojej organizacji – pracownikiem, przełożonym lub managerem innego działu. Formularz rejestracyjny poniżej.

Agenda 29. Września 2020:

14.30 – start, networking przy kawie

14.45 – gra Kolekcjonerzy od Pracowni Gier Szkoleniowych

15.45 – interaktywne warsztaty nt. skutecznej współpracy w zespole rozproszonym

16.15 – panel dyskusyjny z ekspertami:

17.20 – otwarta dyskusja , pytania

17.30 – zakończenie oficjalnej części spotkania

Dla chętnych czas na networking i pytania również po zakończeniu.

Będzie to już czwarta edycja z tej serii wydarzeń – The Game of … W poprzednich latach rozmawialiśmy m.in. o ewolucji biznesowej, transformacji cyfrowej i rozwoju pracowników – tych, którzy nie mieli okazji być z nami w poprzednich latach, zachęcamy do obejrzenia relacji:

– The Game of Business Evolution – https://pracowniagier.com/ogromny-sukces-wspolpracy-pracowni-gier-szkoleniowych-heart-warsaw/
– The Game of People Development –  https://www.youtube.com/watch?v=AM69KXpKryw

Tegoroczną edycję pod hasłem The Game of Interdependence, poświęcimy współzależności. Współpraca w czasach C19 nabrała szczególnego znaczenia. Od pół roku biznes przechodzi jedną z większych zmian gospodarczych ostatnich dekad. Realia przeniosły nas z biur do domów, gdzie relacja firma-pracownik rozszerzyła się o pozostałych domowników.
Biznes zmienia się szybciej niż kiedykolwiek – to hasło Game Changers Academy promowane w 2018 roku, przy okazji startu I edycji programu GCA Master Of Business Change, dla liderów odpowiadających za przeprowadzenie zmian w organizacji. Dziś nabrało szczególnego znaczenia.


Partnerzy:
Kontakt do organizatora:
kontakt@gamechangersacademy.eu

Strona wydarzenia:
http://bit.ly/GCATheGameOfInterdependence