- Rozwój talentów, liderów, zespołów – najnowsze trendy
- Walka nowego ze starym – jak oduczyć organizację starych nawyków?
- Rozwijać czy kupować na zewnątrz? – Skuteczne strategie budowania kluczowych kompetencji
22 sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu.
W gronie członków zarządów i kluczowych menedżerów firm przechodzących przez zmiany, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych.
Konsultanci i trenerzy z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już ponad 40 000 osób z całego świata – od Meksyku, przez Brazylie, Tajlandię, po Chorwacje, Węgry,Czechy, Niemcy, Rosję i wiele innych.Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (200 – 700 osób).
The Tree of Life to angażująca metafora nowoczesnej, a-hierarchicznej organizacji, nastawionej na realizację ambitnych celów.
Rozgrywka stawia ważne dla współczesnych liderów pytania: Jak utrzymać autentyczne zaangażowanie, umożliwić rozwój indywidualny, budować wygrywające zespoły?
To doświadczenie będzie punktem wyjścia do warsztatów, podczas których każdy będzie miał szansę mieć swój wkład w rozwój nowoczesnych narzędzi zarządzania ludźmi.
[yvideo id=”1TzRbtpyNsA” ]
Spotkanie odbędzie się po raz kolejny w The Heart Warsaw – europejskim centrum innowacji. Na 38 piętrze Warsaw Spire, kilkadziesiąt międzynarodowych i regionalnych firm, m.in. Mastercard, Ghelamco i Samsung połączyło siły by w ramach Klubu i programów The Heart wykorzystywać startupy jako motor cyfrowej transformacji biznesu.
Agenda
14:45 rejestracja i networking
15:15 Panel dyskusyjny: Przyszłość rozwoju pracowników
– jak rozwijać liderów i pracowników w firmie w zmieniającym się otoczeniu?
– jaka jest w tym rola firmy, działu HR i bezpośrednich przełożonych, a jaka samego pracownika? Jak go w tym wspierać?
– jakie są Wasze sposoby na rozwój własny i zespołu?
– jak zmienia się podejście do rozwoju pracowników? jakie trendy widzicie?
Wśród ekspertów:
– prof. dr hab. Piotr Płoszajski, Szkoła Główna Handlowa
– Aleksandra Paszkiewicz, Chief HR Officer, Nationale-Nederlanden
– Tomasz Kosiorek, Training Manager, CD PROJEKT SA
– Cezary Mączka, Członek Zarządu, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Budimex SA
Moderacja: Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych
16:15 Employee power – Jak utrzymać autentyczne zaangażowanie, umożliwić rozwój indywidualny, budować wygrywające zespoły?
prowadzenie: Paweł Krzywicki, trener, Pracownia Gier Szkoleniowych
przerwa kawowa
18:00 Warsztaty Next generation tools – Tomasz Rudolf, CEO, The Heart
19:30 Od pasji sztuką do pasji pomagania. Moja droga do odkrywania ludzkiej twarzy biznesu, dr hab. Patrycja Piekutowska, Prezes Fundacji K.I.D.S., skrzypaczka-solistka
Prelegenci, paneliści
prof. dr hab. Piotr Płoszajski, Szkoła Główna Handlowa
Emerytowany profesor Szkoły Głównej Handlowej. Były kierownik Katedry Teorii Zarządzania (1994-2018). Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim i Harvard Business School. Research Scholar w Sloan School of Management, Massachusetts Institute of Technology (MIT), USA. Stypendysta m.in. w British Academy, CNRS (Francja), Keio Univ. (Japonia), Chińskiej Akademii Nauk, DAAD (RFN). W latach 1987-1991 dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, a w latach 1993-1998 Dyrektor Generalny Polskiej Akademii Nauk. Autor ponad 200 publikacji. Ostatnio zajmuje się Nową Gospodarką, wpływem technologii na modele biznesowe, Internetem Obiektów i sztuczną inteligencją. Visiting Professor i wykładowca na kilkudziesięciu uniwersytetach w Europie, USA, Japonii, Indiach, Australii i Nowej Zelandii. Doradca i wykładowca w wielu korporacjach polskich i międzynarodowych. Członek kilku rad nadzorczych. Członek Advisory Board w Chief Information Officer Network (CIONET).
Aleksandra Paszkiewicz, Chief HR Officer, Nationale-Nederlanden
Menedżer HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i wdrażaniu strategii HR w dynamicznie rozwijających się firmach w sektorze finansowym i telco. W ostatnich latach związana z Grupą NN w Polsce, gdzie jako Członek Zarządu ds. HR odpowiada za budowanie inspirującego środowiska pracy, rozwój kapitału ludzkiego i budowanie marki Nationale-Nederlanden jako pracodawcy.
Promuje działanie HR, jako strategicznego partnera w rozwoju biznesu oraz podejścia opartego na projektowaniu pozytywnych doświadczeń pracowników. Aktywnie działa na rzecz rozwoju dobrych praktyk zarządzania efektywnością organizacji i kapitałem ludzkim.
Tomasz Kosiorek, Training Manager, CD PROJEKT SA
Z wykształcenia dziennikarz i psycholog. Od ponad 10 lat trener kompetencji miękkich pracujący na rzecz biznesu i organizacji pozarządowych. W swojej pracy od dawna wykorzystuje gry i symulacje szkoleniowe, a na co dzień pracuje z twórcami gier video jako Training Manager w studiu CD Projekt RED.
Współautor książki “Skąd się biorą dorośli”. Prywatnie tęskni za pracą radiowca, której poświęcił ponad dekadę swojego życia.
dr hab. Patrycja Piekutowska, prezes Fundacji K.I.D.S., skrzypaczka-solistka
Pedagog, promotorka kultury polskiej na świecie i organizator wydarzeń charytatywnych na rzecz szpitali dziecięcych. Od 1 czerwca prezes Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Szpitali Dziecięcych. Zagrała blisko 900 koncertów w 39 krajach świata, występując w tak prestiżowych salach jak m.in.: Teatro Colón w Buenos Aires, Sala São Paulo oraz Teatro Guaíra w Brazylii, Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, National Center for the Performing Arts w Pekinie. Nagrała 12 płyt CD, z czego 8 poświęconych muzyce polskiej głównie XX wieku.jest laureatką wielu nagród płytowych w Europie Zachodniej w tym Midem Cannes Classic Award. 5 lat temu została producentem swojej niezwykłej płyty rozrywkowej, My Journey, opowiadającej o 12 miastach na 4 kontynentach, z którymi artystka związana jest w szczególny sposób. Dzięki tej płycie dotarła do wielu słuchaczy, którzy nie muszą być melomanami klasyki, gdyż jest to płyta całkowicie rozrywkowa. W ubiegłym roku koncertowała w Kuala Lumpur, Sydney, Melbourne i w Singapurze. Laureatka dyplomu Lidera Przyszłości Fundacji Godła Teraz Polska za szczególne zasługi w łączeniu sztuki i biznesu. Rok temu realizowała też autorski projekt wywiadów z polskimi gwiazdami muzyki klasycznej „Muzyczny Olimp” dla polskiej edycji magazynu Vogue. Od 2015 r. była pomysłodawcą i organizatorem cyklu 7 koncertów „Otwarte Serca – Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom”. W marcu br. zorganizowała ogromne wydarzenie koncertowe na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka „Wielcy Artyści Małym Pacjentom”.
Cezary Mączka, Członek Zarządu Budimex SA, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Gdańskim (1988) oraz studiów podyplomowych w dziedzinie zasobów ludzkich w Norwegian School of Management i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów (1990). Posiada dyplom MBA Strathclyde Glasgow Business School (2002) i aplikację prokuratorską. W latach 1989-2001 był dziennikarzem, kierownikiem działu i dyrektorem regionalnym w „Media Express”; dyrektorem regionalnym w FALCK w Gdańsku i kierownikiem administracyjno-personalnym w Metro AG (Real). W 2001 r. rozpoczął karierę zawodową w koncernie GE. Na początku jako HR manager w GE Power Controls w Łodzi, następnie jako dyrektor personalny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2006 r. został dyrektorem personalnym audytu GE dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz globalnym dyrektorem personalnym ds. wynagrodzeń. Od grudnia 2007 r. był dyrektorem zarządzającym Pionu Zasobów Ludzkich, a w marcu 2008 r. został wiceprezesem Zarządu w Banku BPH. Od stycznia 2013 r. do końca października 2015 r. był dyrektorem ds. HR w EDF Polska, gdzie kierował także pracą Wydziału Organizacji i Jakości oraz Działu Prawnego. 1 grudnia 2015 r. objął stanowisko dyrektora Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Budimeksie SA. Nadzoruje także działy administracji, floty, komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej a od 18 czerwca 2019 r. również Biuro Innowacji i Biuro ds. Systemów Korporacyjnych. W maju 2019 r. został powołany na członka Rady Nadzorczej Budimeksu Nieruchomości S.A.
Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych
Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawca przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Jest przedsiębiorcą, partnerem zarządzającym w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju a także biznesu e-commerce (experiencecorner.com). Od 2004 roku kieruje działem R&D Pracowni Gier; współprojektowała gry szkoleniowe nagradzane w międzynarodowych konkursach (USA, Kanada, Irlandia, Polska).Ma ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami, które odnotowują coroczne wzrosty finansowe, działają w Polsce i na rynkach zagranicznych. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołami, rozwojem talentów, a także analizie zmian zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 2000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Ekspertka badań i rozwoju organizacji w zakresie kultury, procesów i modeli działania . Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, TU Delft (Holandia). Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu. Absolwentka prestiżowego programu dla przedsiębiorców Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative 2017, organizowanego przez US State Department i The German Marshall Fund of the United States, którego celem jest wspieranie i rozwój współpracy firm i startup-ów.
Tomasz Rudolf, CEO, The Heart
Współtwórca i CEO The Heart. Ekspert w obszarze strategii, innowacji i tworzenia nowych modeli biznesowych. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z korporacjami w Europie, Azji i USA. Prowadził projekty m.in. z 3M, Deutsche Post, Wolters Kluwer, PKO BP i Saudi Aramco. Od kilku lat współtworzy z Mastercard i Ghelamco centrum, wspierające korporacje w cyfrowej transformacji i budowie nowych biznesów z wykorzystaniem technologii tworzonych przez europejski ekosystem startupów.
Prowadzący grę
Paweł Krzywicki, trener, Pracownia Gier Szkoleniowych
Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.
Data i miejsce
22 sierpnia 2019, godz. 15:00-20:30
The Heart Warsaw, Warsaw Spire (38 piętro), plac Europejski 1, Warszawa
Zasady uczestnictwa
Koszt udziału bez zaproszenia to 1090 PLN
Kontakt


Organizatorzy
Partnerzy: