Ostatnia szansa by wziąć udział w otwartym module GCA oraz poznać uczestników i ekspertów I edycji.

16 listopada to okazja by poznać od środka Game Changers Academy. Tego dnia uczestnicy I Edycji GCA spotykają się po raz siódmy, podczas modułu pt. „Tworzenie i zarządzanie siecią kontaktów”. Spotkanie zainauguruje panel z ekspertami, wśród których m.in. Justyna Orzeł (Dyrektor ZZL, Carrefour), Julita Rudolf (Dyrektor Transformacji Biznesowej, Ringier Axel Springer Polska), a moderatorką dyskusji będzie dr Joanna Heidtman. Dyskusja będzie między innymi dotyczyć takich zagadnień jak:

  • Jak się z(re)organizaować żeby działać inaczej?
  • Jak wykorzystać sieć zewnętrznych zasobów?
  • Jak nadać skalę zmianom?

 

 

 

pracownia gier_eksperci modul otwarty 16.11.2018

 

Agenda spotkania

8:45 – 9:00 Rejestracja i kawa powitalna

9:00 – 9:30 Powitanie oraz creative experience w duchu idei Game Changers Academy 

9:30 – 10:30 Panel dyskusyjny z ekspertami

Julita Rudolf – Dyrektor Departamentu Transformacji Biznesowej, Ringier Axel Springer Polska
Justyna Orzeł – Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich Carrefour Polska, Ericson Professional Coach
Moderator: dr Joanna Heidtman – psycholog i socjolog, wykładowca akademicki, doradca biznesu, coach

10:30 – 11:00 Poczęstunek i networking

Zainteresowanych udziałem w części otwartej odbywającej się 16 listopada 2018r., w godz. 9:00 – 10:30 w The Heart Warsaw zapraszamy do kontaktu oraz rejestracji przez poniższy formularz. Wydarzenie ma charakter zamknięty i każde zgłoszenie weryfikujemy indywidualnie. Zapis nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem uczestnictwa, po weryfikacji będziemy przesyłać potwierdzenia udziału indywidualnie.

Wydarzenie ma charakter promocyjno-networkingowy  i jest bezpłatne.

 

­­

Projekt Game Changers Academy powstał dzięki połączeniu ponad 15letniego doświadczenia Pracowni Gier Szkoleniowych w rozwoju managerów i organizacji oraz know how The Heart w łączeniu świata innowacyjnych startupów i globalnych korporacji.
Game Changers Academy to roczny program dla liderów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to by zacząć robić coś inaczej, lepiej, ‘po nowemu’. Na udział w programie zdecydowali się liderzy zarówno z dużych korporacji takich branż jak bankowość, farmacja, FMCG, jak również reprezentacji sektora non-profit. Do programu w ramach ufundowanego przez organizatorów stypendium zaprosiliśmy Stowarzyszenie „Na Tak”, Fundację Uniwersytet Dzieci oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Na uroczystej Inauguracji, która odbyła się 18 maja spotkaliśmy się w obecności uczestników, ekspertów oraz gościa specjalnego, którym był Cezary Smorszczewski – współzałożyciel Alior Banku. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia krótkiego video z inauguracji  oraz ostatniego modułu otwartego – moduł V: Samoświadomość Lidera.

[yvideo id=”GBUuAkeFbTM”]

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

   
   
  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na:

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?


  Inne