29
Aug

14124044_1275451659140650_755283790_oSerdecznie zapraszamy na spotkanie „Smart EB, czyli jak technologia mądrze wspiera rekrutację”. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Brunch EB, jest organizowane przez Studio Wiedzy – wydawcę portalu HRNews.pl.

Jeśli prowadzicie działania employer brandingowe, widzicie obszary do rozwoju, chcecie dowiedzieć się jak wykorzystać innowacyjne metody w employer brandingu – to spotkanie jest dla Was 😉

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie łączyć pracę marketingu, PR-u i HR-u by zbudować silną, solidną markę, która przyciąga kandydatów.
Pracownia Gier i Competence Game podejmą zagadnienie wykorzystania nowych technologii w rekrutacji i employer brandingu, z uwzględnieniem gier i grywalizacji, Joanna Średnicka opowie o praktykach wykorzystania gier w procesach rekrutacji i działaniach wspierających kampanie EB. Uzupełnieniem naszego wystąpienia będzie case study z udziałem Credit Agricole. Joanna Kochmańska opowie o innowacyjnym projekcie ogólnopolskiej rekrutacji, w ramach którego kandydaci brali udział w badaniu kompetencji wykorzystującym Archipelago Competence Game.

MEDIA O COMPETENCE GAMEas

Wiadomości Naukowe na antenie TVP o grach kompetencyjnych w rekrutacji
InnPoland o przełomie w ocenie kompetencji pracownika

Zachęcamy do lektury!

Korzyści dla uczestników biorących udział w Brunchu EB:

  • poznanie dobrych praktyk w obszarze działań EB,
  • podniesienie umiejętność stworzenia efektywnych strategii Employer Branding
  • wymiana doświadczeń z ekspertami reprezentującymi różne branże

Spotkanie przeznaczone jest dla specjalistów branży HR dbających o pozytywny wizerunek firmy, managerów i dyrektorów.

Brunch EB odbędzie się już 13 września w Hotelu Invite (ul. Hubska 54) we Wrocławiu i 14 września w Restauracja Scandale Royal (Plac Szczepański 2) w Krakowie.

 2016-08-29 (2)2016-08-29 (3)

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem wydarzeń, a także do wzięcia udziału w spotkaniach (kliknij na zdjęcie).

Dowiedz się więcej  o cyklu  Brunch EB  i weź udział : http://bruncheb.pl/

SYLWETKI PRELEGENTÓW

Joanna Kochmańska

HR Business Partner, Credit Agricole Bank Polska S.A.

????????????????????????????????????

Psycholog, ekspert z zakresu rekrutacji i selekcji, coach. Karierę zawodową rozpoczynała w firmach doradztwa personalnego rekrutując specjalistów i kadrę menedżerską do firm polskich i zagranicznych. Od ponad 3 lat związana z Credit Agricole Bank Polska S.A., gdzie partneruje jako HR-owiec swoim klientom wewnętrznym w regionalnej sieci sprzedaży oraz w bankowości korporacyjnej.

Joanna Średnicka 

Ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Dyrektor Zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, Partner Zarządzający Competence Game

File1

Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, a także współtwórca projektu Competence Game – gier online mierzących kompetencje, będących alternatywą dla ACDC. Badaczka kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w rozwijaniu i budowie zespołów, analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, TU Delft. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

logo credit agricolelogo cglogo pgsStudio-Wiedzy_logo

Zobacz także: