Jak to rozegrać? Potrzeba innowacyjnych rozwiązań w zespole

spotkanie stacjonarne

12/06/2024

10:00

-

13:00

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Jak to rozegrać?”

📌 12 czerwca 2024 (środa)

📌 10:00 – 13:00

📌 spotkanie stacjonarne w Warszawie

📌 udział bezpłatny – wymagana rejestracja

Czy Twoja firma zmaga się z wyzwaniami, które hamują rozwój zespołu? Czy odczuwasz, że rutyna i nieustanne zmiany w otoczeniu biznesowym ograniczają Wasze możliwości? A może poszukujesz nowego podejścia, które pomoże Twojej organizacji odnaleźć świeżą ścieżkę i zrewitalizować codzienne działania?

W przyszłości, gdy automatyzacja stanie się wszechobecna, jedyną pracą, jaka pozostanie, będzie praca kreatywna i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. McKinsey Global Institute prognozuje, że umiejętność twórczego myślenia będzie jedną z najbardziej pożądanych kompetencji, niezależnie od postępu automatyzacji. Przewiduje się 13-procentowy wzrost roboczogodzin poświęconych kreatywności oraz 16-procentowy wzrost liczby godzin poświęconych innowacyjnemu myśleniu.

Zapraszamy przedstawicieli działów HR oraz liderów zespołów na wyjątkowe wydarzenie Pracowni Gier Szkoleniowych: „Jak to rozegrać? Potrzeba innowacyjnych rozwiązań w zespole”.

Uczestnicy wezmą udział w warsztacie Olimpiada twórczej odwagi – intensywnym treningu twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów.

Dla kogo jest to spotkanie?

Jeśli czujesz, że Twoja energia spada, trudno Ci się skupić, a liczba zmian lub rutyna Cię przytłacza – to wydarzenie jest dla Ciebie! Podczas Olimpiady Twórczej Odwagi przejdziesz przez szereg interaktywnych i dynamicznych ćwiczeń, które pozwolą Ci:

Nie przegap okazji, aby nauczyć się, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w swoim zespole i wyzwolić twórczy potencjał. Zarejestruj się już dziś na „Jak to rozegrać? Potrzeba innowacyjnych rozwiązań w zespole” i przygotuj się na Olimpiadę twórczej odwagi!

Spotkanie poprowadzą:

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.