Jak to rozegrać? Konflikt pokoleń

webinar

23/07/2024

10:00

-

11:00

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Jak to rozegrać?”

📌 23 lipca 2024 (wtorek)

📌 10:00 – 11:00

📌 spotkanie online

Różnice pokoleniowe to temat stary jak świat. Już w antyku starsi narzekali na młodszych, a młodzi krytykowali starszych – i choć wiele się od tamtej pory zmieniło, pewne rzeczy pozostają niezmienne. Młodość nadal potrafi szokować swoją energią i innowacyjnością, a starość imponuje mądrością i doświadczeniem. To, co kiedyś było powodem do konfliktów, dziś może stać się źródłem nieocenionych korzyści, jeśli tylko wiemy, jak te różnice wykorzystać.

Dziś, na rynek pracy z impetem wkracza pokolenie Z, młodzi ludzie, którzy nie boją się wyzwań i mają odwagę kwestionować status quo. Ich podejście do pracy, wartości oraz oczekiwania finansowe już obrastają legendą. Są ambitni, technologicznie zaawansowani i pragną znaczenia w tym, co robią. Ale ile w tej legendzie jest prawdy? Czy rzeczywiście są tak różni od poprzednich pokoleń, jak się powszechnie uważa?

Weź udział w webinarze, aby dowiedzieć się jak po mistrzowsku rozegrać konflikt pokoleń!

W programie webinaru:

Dołącz do nas, jeśli chcesz zrozumieć lepiej młodsze pokolenie na rynku pracy i dowiedzieć się, jak z nimi współpracować, by obie strony czerpały korzyści.

Spotkanie poprowadzą

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.