Zobacz krótkie video z naszymi propozycjami

Tego dnia nawet najgroźniejszy manager przemówi ludzkim głosem!

Nieuchronnie zbliża się czas w którym sklepy zaczynają przygotowywać świąteczne wystawy, dzieci zaczynają przebąkiwać pod nosem o brakach w wyposażeniu półki z zabawkami, a nas zaczynają swędzieć ręce na widok brudnych okien.

Mijający rok nie był dla nas łaskawy, w dodatku wiele wskazuje na to, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Prawdopodobnie nie będzie dane nam się spotkać na żywo podczas firmowej wigilii. Dzięki propozycji Pracowni Gier Szkoleniowych możemy przeżyć świąteczną przygodę – współpracować, rywalizować, na chwilę oderwać od codzienności. Sprawimy, że tego dnia nawet najgroźniejszy manager przemówi ludzkim głosem!

Propozycja nr 1

MIKOŁAJ DLA DOROSŁYCH – JAK NIE ZNALEŹĆ BYLE CZEGO POD CHOINKĄ?
Świąteczna odsłona gry online Kolekcjonerzy

Jak często zdarzyło się, że otrzymany prezent zawiódł Twoje oczekiwania? Bądźmy szczerzy – im jesteś starszy tym częściej tak się dzieje. Mikołaj poświęca sporo czasu dzieciom, nie zawsze ma czas żeby porządnie zająć się dorosłymi. Skarpety i krawaty nie mieszczą się już w Waszych szufladach? Przeczytaliście już wszystkie poradniki dobrego życia? Krem przeciwzmarszczkowy? Dla mnie? Serio? W dodatku ciężko się tego pozbyć na allegro. Czas na zmiany! Możecie teraz popracować w sortowni Świętego i naprawić te błędy! Niestety, żeby tego dokonać będziecie musieli udawać elfy, ale spokojnie: załatwimy Wam dobre przebrania. 

Świąteczna integracja online Mikołaj dla dorosłych to angażujące ćwiczenie zespołowe, które stawia uczestników przed wyzwaniem podejmowania decyzji pod presją czasu. Zadaniem gracza  jest zebranie jak najcenniejszych prezentów dla swojej grupy elfów. Problem w tym, że w sortowni nie będziemy sami – konkurują
z nami inne zespoły. Prezenty o różnej wartości pojawiają się co rundę, a decyzję trzeba podejmować bardzo szybko. Na wynik w grze ma wpływ strategia jaką obierze zespół. Czy wykażą się uważnością w analizie zmiennej sytuacji? Jak im się powiedzie na tle innych zespołów?

Grupa spotyka się na Zoomie i tam przeprowadzana jest rozgrywka. Niezbędne jest zalogowanie się do platformy Mentimeter, najlepiej korzystając z telefonu.

Jeden zespół to 6-10 osób. Istnieje możliwość wspólnej pracy (na jednym spotkaniu) maksymalnie 10 grających  między sobą zespołów.

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami
22 468 85 52 lub biuro@pracowniagier.com

Propozycja nr 2

ZAPROJEKTUJ ŚWIĄTECZNA KARTKĘ I URATUJ GRAFIKA PRZED ZWOLNIENIEM!
Świąteczna odsłona gry integracyjnej Pixel

Wasz firmowy grafik ostatniej nocy przed deadlinem projektował dla Waszego klienta wzór świątecznej kartki. Miało być to podsumowanie ważnego projektu prowadzonego przez samego Szefa, taka wisienka na torcie, ostatni akord pięknej symfonii. Kartka miała być prezentowana następnego dnia rano, podczas uroczystego spotkania w którym uczestniczy cały top management obu firm.

Jest trzecia w nocy, ostanie poprawki i projekt skończony. Grafik już miał kliknąć „wyślij”, ale odwrócił się na chwilę w stronę okna potrącając kubek z kawą (to już siódma tej nocy!). Kawa wylała się na laptop z projektem. W środku nocy odbieracie telefon od roztrzęsionego kolegi. Okazuje się, że nie wszystko stracone. Każdy z Was dysponuje częścią projektu i może uratować skórę pechowego kolegi i reputację firmy. Przy zgodnej współpracy uda Wam się odtworzyć wzór świątecznej kartki. Do dzieła!

Nasza propozycja na tegoroczną wigilie firmową:
Zaprojektuj Świąteczną Kartkę – to zespołowe wyzwanie ilustrujące współpracę w zespole, skoncentrowaną na wspólnym celu. Zaprojektuj Świąteczną Kartkę jest połączenie świetnej zabawy i krótkiego treningu współpracy i komunikacji. To także świetna okazja do spojrzenia na swoich kolegów i koleżanki z innej strony.

Zespół spotyka się na platformie online, pracuje na współdzielonej tablicy. Zadaniem grupy jest stworzenie wspólnego wzoru kartki na podstawie rozproszonych informacji, które każdy uczestnik  otrzymuje indywidualnie. Jedna grupa to maksymalnie 12 osób.  Jest możliwość równoległej gry trzech grup, każda w oddzielnym  kanale/breakout roomie ze wspólnym omówieniem moderowanym przez trenera.

 

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami
22 468 85 52 lub biuro@pracowniagier.com

Propozycja nr 3

ŚWIĄTECZNY QUIZ – ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA WASZEGO ZESPOŁU!

Proponujemy zorganizowanie specjalnego świątecznego Quizu. W lekkiej, żartobliwej formie sprawdzimy wiedzę uczestników na wybrany temat –firmy, kolegów i koleżanek z pracy, ale także wiadomości ogólnych, czy innej, dowolnie wybranej dziedziny. Pojawi się nutka rywalizacji, bo po serii pytań wyłonimy zwycięzcę. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonego prowadzącego i z dbałością o świąteczną atmosferę.
Quiz jest projektowany specjalnie dla danego zespołu, pytania tworzy nasz zespół R&D lub trener we współpracy z Wami!

Jeśli zainteresowała Cię oferta na spotkanie świąteczne 2020, chcesz byśmy wsparli realizację tegorocznej wigilii firmowej online – zapraszamy do kontaktu indywidualnego z naszymi doradcami, lub kontakt ogólny na nasz adres firmowy biuro@pracowniagier.com 🙂