Zobacz krótkie video z naszymi propozycjami na spotkania świąteczne dla Twojego zespołu

 

Tego dnia nawet najgroźniejszy manager przemówi ludzkim głosem!

Wakacje już dawno za nami. Dni stają się chłodniejsze i krótsze. Już niebawem po raz kolejny dopadnie nas „magia świąt”. Słynny przebój zespołu Wham „Last Christmas” (to już 37 lat!) zacznie rozbrzmiewać w radioodbiornikach. W sklepach już niebawem pojawią się dekoracje skwapliwie przypominające, że warto zawczasu kupić prezenty.
Święta Bożego Narodzenia to także ważny czas w życiu firmy. Są dobrą okazją do zacieśnienia relacji, zadbania o atmosferę. Warto przygotować na te okazję coś specjalnego.
Dzięki świątecznym propozycjom integracji online z grami od Pracowni Gier Szkoleniowych możemy wspólnie przeżyć przygodę – grać, współpracować,  rywalizować, na chwilę oderwać od codzienności.

Dzięki zdalnej formule możesz zaplanować świąteczną imprezę, bez obawy o zmieniające się regulacje sanitarne! Gry online to także świetna propozycja dla zespołów rozproszonych.
W grudniu 2020 roku zrealizowaliśmy ponad 60 spotkań świątecznych dla zespołów polsko i anglojęzycznych. Łącznie wzięło w nich udział blisko 2000 osób!

W ofercie spotkania świąteczne online 2021 przygotowaliśmy 4 propozycje, w tym jedną, zupełnie nową grę integracyjną – Uratuj Mikołaja – Sprawa zaginionego 🎅🏻

 

Propozycja 1 – Spotkanie świąteczne online dla zespołu

SPRAWA ZAGINIONEGO MIKOŁAJA
  URATUJCIE ŚWIĄTECZNĄ INTEGRACJĘ (Nowość 2021!)

Tegoroczne spotkanie świąteczne miało być legendarne. Żadna firma na świecie nie zorganizowała atrakcji mogącej się równać ze zwiedzaniem Korvatunturi –tajemnego miasteczka, w którym siedzibę mają wszystkie postacie Świętego Mikołaja!
Cała organizacja szła gładko do momentu, w którym biuro burmistrza Korvatunturi przestało odpowiadać na telefony… Mając jeszcze trochę czasu do dyspozycji pojechaliście sprawdzić na miejscu czy wszystko jest w porządku – i całe szczęście. Na miejscu okazało się, że nic nie jest gotowe, Santa Claus zaginął, a w całym miasteczku wybuchają spory i kłótnie blokujące przygotowania świąteczne.
To znaczy, że zagrożona jest gwiazdka na całym świecie, a co gorsza wasze spotkanie świąteczne! Zdecydowaliście, że trzeba ratować firmową imprezę – najważniejsze jest odnalezienie Santa Clausa, który może pogodzić skłóconych mieszkańców. Trzeba to zrobić z głową, ale trzeba też się pospieszyć…

Świąteczna integracja Sprawa zaginionego Mikołaja – to najnowsza propozycja na spotkania świąteczne dla zespołów. Angażująca gra integracyjna, w której uczestnicy próbują znaleźć zaginionego burmistrza Korvatunturi – miasteczka pełnych istot ze świątecznych legend i bajd. Wszystkie działania będą miały wpływ na życie mieszkańców – trzeba więc jednocześnie się spieszyć i być rozważnym w działaniu.

Gra w dużej mierze opiera się na dyskusjach i wybieraniu w małych zespołach najlepszej z dostępnych opcji rozwiązania zagadki. Zespoły, mając do dyspozycji wskazówki od napotkanych postaci sugerują rozwiązania, ale głos każdego zespołu ma różny wpływ na efekt końcowy.

Grupa spotyka się na Zoomie i tam przeprowadzana jest rozgrywka. Niezbędne jest zalogowanie się do naszej autorskiej platformy Asobi.mobi, najlepiej korzystając z telefonu.

Ta aktywność świąteczna może być zrealizowana dla grup od 15 do 150 osób!

 

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ?

Skontaktuj się z nami

22 468 85 52 lub biuro@pracowniagier.com

Propozycja 2 – Spotkanie świąteczne online dla zespołu

MIKOŁAJ DLA DOROSŁYCH – JAK NIE ZNALEŹĆ BYLE CZEGO POD CHOINKĄ? (ZOBACZ TRAILER VIDEO >>)
Świąteczna odsłona gry online Kolekcjonerzy

Jak często zdarzyło się, że otrzymany prezent zawiódł Twoje oczekiwania? Bądźmy szczerzy – im jesteś starszy tym częściej tak się dzieje. Mikołaj poświęca sporo czasu dzieciom, nie zawsze ma czas żeby porządnie zająć się dorosłymi. Skarpety i krawaty nie mieszczą się już w Waszych szufladach? Przeczytaliście już wszystkie poradniki dobrego życia? Krem przeciwzmarszczkowy? Dla mnie? Serio? W dodatku ciężko się tego pozbyć na allegro. Czas na zmiany! Możecie teraz popracować w sortowni Świętego i naprawić te błędy! Niestety, żeby tego dokonać będziecie musieli udawać elfy, ale spokojnie: załatwimy Wam dobre przebrania.

Świąteczna integracja online Mikołaj dla dorosłych to angażujące ćwiczenie zespołowe, które stawia uczestników przed wyzwaniem podejmowania decyzji pod presją czasu. Zadaniem gracza  jest zebranie jak najcenniejszych prezentów dla swojej grupy elfów. Problem w tym, że w sortowni nie będziemy sami – konkurują
z nami inne zespoły. Prezenty o różnej wartości pojawiają się co rundę, a decyzję trzeba podejmować bardzo szybko. Na wynik w grze ma wpływ strategia jaką obierze zespół. Czy wykażą się uważnością w analizie zmiennej sytuacji? Jak im się powiedzie na tle innych zespołów?

Grupa spotyka się na Zoomie i tam przeprowadzana jest rozgrywka. Niezbędne jest zalogowanie się do autorskiej platformy Pracowni Gier – asobi.mobi, najlepiej korzystając z telefonu.

Jeden zespół to 6-10 osób. Istnieje możliwość wspólnej pracy (na jednym spotkaniu) wielu grających  między sobą zespołów.

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ?

Skontaktuj się z nami

22 468 85 52 lub biuro@pracowniagier.com

Propozycja 3 – Spotkanie świąteczne online dla zespołu

ZAPROJEKTUJ ŚWIĄTECZNA KARTKĘ I URATUJ GRAFIKA PRZED ZWOLNIENIEM!
Świąteczna odsłona gry integracyjnej Pixel

Wasz firmowy grafik ostatniej nocy przed deadlinem projektował dla Waszego klienta wzór świątecznej kartki. Miało być to podsumowanie ważnego projektu prowadzonego przez samego Szefa, taka wisienka na torcie, ostatni akord pięknej symfonii. Kartka miała być prezentowana następnego dnia rano, podczas uroczystego spotkania w którym uczestniczy cały top management obu firm.

Jest trzecia w nocy, ostanie poprawki i projekt skończony. Grafik już miał kliknąć „wyślij”, ale odwrócił się na chwilę w stronę okna potrącając kubek z kawą (to już siódma tej nocy!). Kawa wylała się na laptop z projektem. W środku nocy odbieracie telefon od roztrzęsionego kolegi. Okazuje się, że nie wszystko stracone. Każdy z Was dysponuje częścią projektu i może uratować skórę pechowego kolegi i reputację firmy. Przy zgodnej współpracy uda Wam się odtworzyć wzór świątecznej kartki. Do dzieła!

Nasza propozycja na tegoroczną wigilie firmową:
Zaprojektuj Świąteczną Kartkę – to zespołowe wyzwanie ilustrujące współpracę w zespole, skoncentrowaną na wspólnym celu. Zaprojektuj Świąteczną Kartkę jest połączenie świetnej zabawy i krótkiego treningu współpracy i komunikacji. To także świetna okazja do spojrzenia na swoich kolegów i koleżanki z innej strony.

Zespół spotyka się na platformie online, pracuje na współdzielonej tablicy. Zadaniem grupy jest stworzenie wspólnego wzoru kartki na podstawie rozproszonych informacji, które każdy uczestnik otrzymuje indywidualnie. Jedna grupa to maksymalnie 12 osób. Jest możliwość równoległej gry trzech grup, każda w oddzielnym kanale/breakout roomie ze wspólnym omówieniem moderowanym przez trenera.

 

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ?

Skontaktuj się z nami

22 468 85 52 lub biuro@pracowniagier.com

Propozycja 4 – Spotkanie świąteczne online dla zespołu

ŚWIĄTECZNY QUIZ – ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA WASZEGO ZESPOŁU!

Proponujemy zorganizowanie specjalnego świątecznego Quizu. W lekkiej, żartobliwej formie sprawdzimy wiedzę uczestników na wybrany temat –firmy, kolegów i koleżanek z pracy, ale także wiadomości ogólnych, czy innej, dowolnie wybranej dziedziny. Pojawi się nutka rywalizacji, bo po serii pytań wyłonimy zwycięzcę. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonego prowadzącego i z dbałością o świąteczną atmosferę.
Quiz jest projektowany specjalnie dla danego zespołu, pytania tworzy nasz zespół R&D lub trener we współpracy z Wami!

Jeśli zainteresowała Cię oferta na spotkanie świąteczne 2020, chcesz byśmy wsparli realizację tegorocznej wigilii firmowej online – zapraszamy do kontaktu indywidualnego z naszymi doradcami, lub kontakt ogólny na nasz adres firmowy biuro@pracowniagier.com :

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Wybrana gra