Future of work

Przegląd trendów 2024

11/01/2024

10:00

-

12:00

Pracownia Gier Szkoleniowych, wraz z Game Changers Academy i Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS, zaprasza na wyjątkowe spotkanie online – “Future of Work – Przegląd trendów 2024″.

📌 11 stycznia 2024

📌 10:00 – 12:00

📌 spotkanie online, udział bezpłatny

Jakie przemiany i (r)ewolucje czekają działy HR, w kontekście ich strategicznej roli w kształtowaniu kultury organizacyjnej i zarządzania talentami, aby jeszcze lepiej odpowiadały na współczesne wyzwania? Nie ulega wątpliwości, że wpływ przełomowych technologii, zwłaszcza sztucznej inteligencji, będzie odczuwalny bardziej niż kiedykolwiek, gdy tempo adaptacji osiągnie szczyt. Jak przygotować zespoły do tych zmian? Umiejętności wykorzystywania technologii stają się priorytetem: podejmowanie decyzji opartych na danych, świadomość zagrożeń cybernetycznych, inteligencja emocjonalna i empatia – zwłaszcza w kontekście zarządzania rozproszonymi zespołami.

  • Niezwykłe czasy – niezwykłe wyzwania. Ostatnie lata były pełne turbulencji – od globalnych kryzysów po rewolucję w miejscu pracy. Odpowiedzią na te zmiany jest to spotkanie, pogłębimy na nim wgląd i pokażemy narzędzia do radzenia sobie z przyszłymi wyzwaniami.
  • Globalny kryzys – czas na działanie. Kolejne kryzysy i raptowne zmiany są nieuniknione. Chcemy, abyś był/a przygotowany/a, wykorzystując doświadczenia ostatnich lat do skutecznego odbudowania energii i dynamiki Twojej organizacji.
  • Wiedza z pierwszej ręki. Eksperci z różnych dziedzin – od badaczy i badaczek z Uniwersytetu SWPS po praktyków HR i ekspertów z Game Changers Academy – podzielą się swoimi spostrzeżeniami i badaniami. To nieoceniona okazja, by uzyskać rzetelną dawkę wiedzy prosto ze źródeł.
  • Interaktywne i angażujące. To nie będzie kolejne pasywne webinarium. Uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego udziału, wykorzystując innowacyjne metody gier szkoleniowych do eksploracji trendów i strategii.
  • Przygotowanie na nieprzewidywalne czasy. Wszyscy wiemy, że przyszłość jest niepewna. Ale dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, będziesz mógł/mogła systemowo przygotować swój zespół do skutecznego działania, bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

10:00 – 10:30

Wprowadzenie do tematu, przedstawienie ekspertów. Interaktywny FORECAST, który poprowadzi Paweł Krzywicki. 

Część 10:30 – 12:00 

Ekspertki i eksperci Pracowni Gier, Game Changers Academy i Uniwersytetu SWPS podpowiedzą czego spodziewać się w nadchodzącym roku i które globalne trendy zrewolucjonizują nasze organizacje.

Część 12:00 – 12:30

Sesja Q&A. Przedstawienie wniosków

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • Jak tworzyć kultury organizacyjne, które inspirują i motywują?
  • Jak zyskać przewagę, koncentrując się na rozwoju umiejętności pracowników?
  • Jak różnorodność i integracja przyczyniają się do innowacji i kreatywności w miejscu pracy?
  • Jaka przyszłość i (r)ewolucja czeka działy HR, aby lepiej odzwierciedlały jego strategiczną rolę w budowaniu kultury i zarządzaniu talentami?
  • Jak zmieniające się wymagania rynku pracy wpływają na potrzebne umiejętności jakie kompetencje będą promowane w nadchodzących latach?

Formularz rejestracji na wydarzenie

W spotkaniu wezmą udział:

Dołącz do nas i bądź częścią zmiany!