Jak to rozegrać? Konflikt w zespole – wykorzystanie napięć do rozwoju zespołu

Webinar

20/02/2024

10:00

-

11:00

Webinar z cyklu „Jak to rozegrać?” z Kubą Kujałowiczem i ekspertami Pracowni Gier Szkoleniowych

📌 20 lutego 2024

📌 10:00 – 11:00

📌 spotkanie online, udział bezpłatny

Czy wiesz, że konflikt w zespole nie musi być końcem współpracy, ale może stać się nowym otwarciem i wzmocnieniem jego fundamentów? Zapraszamy na  webinar „Jak to rozegrać? Konflikt w zespole – wykorzystanie napięć do rozwoju zespołu”, podczas którego porozmawiamy o tym, jak gry i symulacje mogą pomóc skonfliktowanym zespołom znaleźć wspólną płaszczyznę i wzajemne zrozumienie. 

Webinar pokaże, że gra to nie tylko narzędzie rozrywki, ale także skuteczna metoda rozwoju zespołowego i osobistego. Konflikt w zespole zaczyna się od polaryzacji „my-oni”, a gry mogą pomóc zrozumieć i przezwyciężyć te podziały, budując silniejszą tożsamość grupową. 

Co nas czeka podczas webinaru?

Nie przegap okazji, aby nauczyć się, jak przekształcić konflikt w zespole w siłę napędową rozwoju. Rejestracja jest już otwarta! Dołącz do nas i dowiedz się, jak za pomocą gier i symulacji możesz pomóc swojemu zespołowi osiągnąć nowy poziom współpracy. 

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas na webinarze „Jak to rozegrać? Konflikt w zespole – wykorzystanie napięć do rozwoju zespołu”! 

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.