Przystanek TALENT – program rozwoju talentów

rejestracja do końca kwietnia

„Przystanek TALENT” to innowacyjny 11-tygodniowy program rozwoju osobistego, zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej poznać i rozwijać Twoje talenty.

Program stanowi wyjątkową okazję do osobistego rozwoju poprzez serię zaplanowanych aktywności. Dzięki dobrze przemyślanej kombinacji aktywności rozwojowych, stanowi idealną platformę do intensywnej pracy nad sobą, oferując Ci możliwość przekształcenia Twoich talentów w prawdziwe mocne strony. Dołącz do nas, aby na nowo odkryć siebie i swoje możliwości.

Co Obejmuje Program?

Zacznij poranki od krótkich, ale intensywnych spotkań z Agnieszką Szymańską. W 15 minut omówimy różne talenty Gallupa, co pomoże Ci je lepiej zrozumieć i zastosować w praktyce.

Raz w tygodniu, zapraszamy na spotkanie online z osobami, które, podobnie jak Ty, mają określone talenty w swojej TOP5. To czas na współdzielenie, inspirację i budowanie wzajemnego wsparcia w rozwijaniu Waszych talentów.

Dwa razy w tygodniu, w Twojej skrzynce znajdziesz wiadomość od Agnieszki z indywidualnym zadaniem rozwojowym. Te starannie przygotowane aktywności będą krokami na Twojej ścieżce do samodoskonalenia i lepszego wykorzystania Twoich talentów.

 

Przystanek TALENT - jak dołączyć?

 Jako uczestnik naszej wersji testowej, dostaniesz szansę nie tylko na rozwój osobisty, ale również na wpływ na kształt finalnej wersji programu. Twoja aktywna obecność i feedback staną się cennym wkładem w jego udoskonalenie.

Dzięki temu, że jesteśmy na etapie testowym, uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne.

Ze względu na charakter testowej wersji programu liczba miejsc jest ograniczona do 50, co gwarantuje indywidualne podejście i skupienie pełnej uwagi na potrzebach każdego uczestnika.

Zapisz się dzisiaj – czekamy na Twoją rejestrację do końca kwietnia!

Formularz rejestracji do programu Przystanek TALENT

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.