Przystanek TALENT – poczekalnia

zapisz się na listę oczekujących na start

Zapraszamy do poczekalni "PRZYSTANKU TALENT"

Chcesz maksymalnie wykorzystać swój potencjał i rozwijać talenty w swoim zespole? Dołącz do listy oczekujących na start programu Przystanek TALENT!

Przystanek TALENT to 10-miesięczny, otwarty program rozwojowy, który wspiera uczestników w pielęgnowaniu i rozwijaniu ich talentów. Stworzony przez doświadczoną trenerkę Agnieszkę Szymańską, program oferuje unikalne podejście do pracy z talentami w oparciu o metodologię CliftonStrengths.

Przystanek TALENT - dlaczego warto?

PRZYSTANEK TALENT TO PROGRAM STWORZONY DLA :​

ELEMENTY PROGRAMU

Pakiet startowy

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, który zawiera nagrania z krótkim omówieniem każdego ze swoich talentów w TOP5. Nagrania te są pomocne w lepszym zrozumieniu swoich talentów i przygotowaniu się do zadań przesyłanych mailem.

Cotygodniowe spotkania online

Każde z 34 spotkań poświęcone jest jednemu z talentów Gallupa. Odbywają się one raz w tygodniu o godzinie 7:45 i są prowadzone na żywo przez doświadczonego trenera. Omawiany talent jest analizowany pod kątem motywacji, potrzeb oraz najlepszych zastosowań.

Zadania przesyłane mailem

Zadania te są zaprojektowane tak, aby krok po kroku prowadzić uczestników przez proces pracy z talentami. Są różnorodne i angażujące, zachęcając do aktywnego uczestnictwa i systematycznej pracy nad rozwojem talentów.

Spotkania "bliźniaków talentowych"

Uczestnicy z podobnymi talentami w swoich TOP5 i TOP10 mają okazję wymieniać się doświadczeniami i wspierać nawzajem. Spotkania te są moderowane przez trenera, który dostarcza temat lub problem do przedyskutowania oraz udziela wskazówek.

Spotkania Q&A

Podczas tych sesji uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące pracy z talentami oraz omawiać zadania przesyłane mailem. Sesje te zapewniają ciągłe wsparcie i utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania.

Dostęp do moderowanej społeczności online

Grupa ta umożliwia szybką wymianę informacji, ciekawych linków i materiałów do pogłębienia wiedzy. Szybki kanał wymiany informacji sprzyja budowaniu wspierającej społeczności, co jest istotne dla podtrzymania zaangażowania i motywacji.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie - samodzielnie lub ze swoim zespołem - zostaw swój email i telefon, a my prześlemy Ci pełną ofertę, gdy będzie gotowa. Jako pierwsza osoba na liście oczekujących, otrzymasz również paczkę z "próbką" programu, abyś mógł lepiej poznać, co oferuje Przystanek TALENT.

Dołącz do POCZEKALNI
Przystanku TALENT

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.