Przystanek TALENT – poczekalnia

zapisz się na listę oczekujących na start

Zapraszamy do poczekalni "PRZYSTANKU TALENT"

„Przystanek TALENT” to innowacyjny 11-tygodniowy program rozwoju osobistego, zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej poznać i rozwijać Twoje talenty.

Jest to nasza odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku pracy, gdzie elastyczność, ciągły rozwój i umiejętność zarządzania swoimi kompetencjami stanowią klucz do sukcesu.

Program stanowi wyjątkową okazję do osobistego rozwoju poprzez serię zaplanowanych aktywności ONLINE. Dzięki dobrze przemyślanej kombinacji zadań rozwojowych, może stać się idealną platformą do intensywnej pracy nad sobą, oferując Ci możliwość przekształcenia Twoich talentów w prawdziwe mocne strony. Dołącz do nas, aby na nowo odkryć siebie i swoje możliwości.

Przystanek TAlent to:

Dlaczego warto dołączyć do POCZEKALNI Przystanku TALENT?

Zapisując się do listy oczekujących, zyskujesz możliwość jako jeden z pierwszych dołączyć do programu po jego oficjalnym starcie. To oznacza, że będziesz mógł korzystać z wszystkich zasobów, narzędzi i wsparcia oferowanego przez program, zanim dostęp do nich uzyskają inne osoby.

Zapewni Ci to również dostęp do regularnych aktualizacji na temat postępów w opracowywaniu programu. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszelkimi nowościami, usprawnieniami oraz dodatkowymi opcjami, które mogą być włączone do kursu przed jego oficjalnym startem.

Dołącz do POCZEKALNI
Przystanku TALENT

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.