Kiedy kultura nie nadąża za strategią

 

5 czerwca 2024, 11:00 – 12:00

Webinar Game Changers Academy

Zapraszamy na webinar “Kiedy kultura nie nadąża za strategią”

Z trójką ekspertów i praktyków biznesu – Moniką Świerszcz, Włodzimierzem Plewczyńskimdr Joanną Średnicką  porozmawiamy o roli kultury organizacyjnej w realizacji ambitnych założeń strategicznych.  Wyjdziemy od słynnej maksymy Culture eats strategy for breakfast” (Kultura zjada strategię na śniadanie) przypisanej Peterowi Druckerowi, jednemu z najbardziej cenionych teoretyków zarządzania.

Poruszymy kwestie:

Narzędzie THE GC Index

Podczas webinaru zaprezentujemy również nowoczesny, oparty o model GC Index,  format warsztatowy  Maximizing team impact workshop” do budowy skutecznych zespołów zarządzających. GameChanging Index, w zaawansowanym badaniu organimetrycznym pozwala uchwycić unikalność zespołu liderskiego i wydobyć jego pełen potencjał. Dzięki tym danym możliwe jest efektywne zarządzanie wymiarami strategicznym i kulturowym organizacji.

Zapisz się na webinar:

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.

 

Goście specjalni:

Monika Świerszcz HR Menedżerka Egis 

Przez większość zawodowego życia zaprzyjaźniona z liczbami, analizująca efektywność biznesową, ale zawsze patrząca przez pryzmat ludzi.  Dziś Kadrowa, która ufa ludziom i w nich wierzy.  

Nieustannie pracuje nad stworzeniem wyjątkowego miejsca pracy opartego o wartości i kulturę firmy, której kluczem są: zaufanie i współodpowiedzialność.    

Włodzimierz Plewczyński

SIM Certyfikowany Interim Manager® i Doktor Nauk Społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse po Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą, sprzedażą, obsługą klienta i rozwojem biznesu. Z wykształcenia pedagog, filolog i ekonomista. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach z branży FMCG, telekomunikacyjnej i IT. Na swoim koncie ma sukcesy związane z budową i zarządzaniem siecią sprzedaży własną i partnerską oraz obsługą i utrzymaniem klienta. Prowadził z dużym powodzeniem projekty w zakresie rozwoju i restrukturyzacji firm, sprzedaży i obsługi klienta. Brał udział we wprowadzaniu na rynek polski takich marek jak L’Oréal Paris, Orange, Play , MobilKing, wRodzinie i a2mobile.

Niezrażony optymista powtarzający za Voltairem, że „ wszystko zmierza ku lepszemu na tym najlepszym z możliwych światów” ” i za Monthy Pytonem “always look on the bright side of life”.

dr Joanna Średnicka

Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołami, rozwojem talentów, a także analizie zmian zachodzących w organizcjach.

Spotkanie poprowadzi:

Bartek Soja

New Business Developer. Absolwent San Diego State University na kierunku Media i Marketing. Od wielu lat związany z Pracownią Gier Szkoleniowych, Assimilate oraz Game Changers Academy. Doświadczony New Business Developer, który dzięki swojej charyzmie, inteligencji i urokowi osobistemu zjednuje sobie sympatię kolegów i koleżanek z pracy, jak i swoich klientów i klientek.