Jak to rozegrać? Jeden za wszystkich – współpraca na rzecz wspólnego celu

spotkanie stacjonarne z grą

14/03/2024

10:00

-

14:00

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Jak to rozegrać?” z grą Galeria Perspektyw

📌 14 marca 2024

📌 10:00 – 14:30

📌 spotkanie stacjonarne w Warszawie, udział bezpłatny

Podczas tego wydarzenia zaprosimy uczestników i uczestniczki do świata gry „Galeria Perspektyw”, inspirowanej historią słynnego witraża z katedry w Gloucester, znanego między innymi z serii o Harrym Potterze. W trakcie wojny, aby ocalić to dzieło, witraż został zdemontowany, a jego części ukryte. Niestety, instrukcje odtworzenia witraża zaginęły, stawiając przed konserwatorami ogromne wyzwanie.
Nasze zadanie będzie pozornie proste – odtworzyć wzór witrażu, korzystając z niepełnych i rozproszonych informacji. Będzie jednak wymagać nie tylko spostrzegawczości i pamięci, ale przede wszystkim efektywnej komunikacji i doskonałej organizacji pracy w zespole.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dołącz do nas i przekonaj się, jak potężną siłę ma współpraca, i jak można przekuć ją w sukces, zarówno w grze, jak i w rzeczywistości. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i przygotuj się na niezapomnianą przygodę!

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.