Jak to działa? Pokaz gry Kolekcjonerzy

rozgrywka online

16/05/2024

10:00

-

12:00

Zaproszenie na niezwykłe doświadczenie integracyjne z grą „Kolekcjonerzy”!

📌 16 maja 2024 (czwartek)

📌 10:00 – 12:00

📌 spotkanie online

Zapraszamy do udziału w pokazie gry integracyjnej „Kolekcjonerzy”. To wyjątkowa okazja, by na własnej skórze doświadczyć, jak metoda gier i symulacji może wzmacniać zespoły i poprawiać dynamikę współpracy.

To spotkanie jest częścią cyklu „Jak to rozegrać?”, ale tym razem odkryjemy, jak to wszystko działa na żywo w grze „Kolekcjonerzy”.

„Kolekcjonerzy” to dynamiczna i wciągająca rozgrywka, której głównym celem jest integracja oraz rozwijanie umiejętności niezbędnych w każdym zespole. Gra symuluje sytuację, w której gracze jako grupa kolekcjonerów dla domu aukcyjnego przeszukują europejskie antykwariaty i pchle targi, by zdobyć cenne przedmioty. Od zabytkowej biżuterii po dzieła sztuki – każdy przedmiot może okazać się kluczem do zwycięstwa.

Jest to doskonała okazja dla tych, którzy pragną lepiej poznać siebie i swoje zespoły w działaniu. Zapraszamy przede wszystkim zespoły działające w szybko zmieniających się warunkach, które chcą przetestować i poprawić współpracę i komunikację oraz udoskonalić strategie zarządzania zasobami oraz klientami.

Udział indywidualny lub zespołowy

ZGŁOSZENIE ZESPOŁU

Możesz zgłosić: zgłosić się jako gotowy zespół (idealnie 7 osób), aby razem stawić czoła wyzwaniom, które na Was czekają. 

Podczas gry uczestnicy będą mieli szansę nie tylko na wspólną zabawę, ale także na intensywny trening umiejętności niezbędnych w codziennej pracy zespołowej.

To wyjątkowy sposób na integrację, który pozwala na przełamanie lodów i lepsze poznanie potencjału swoich kolegów. 

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE

Jeśli jednak nie masz pełnego składu lub chcesz spróbować czegoś nowego, zapraszamy do zapisów indywidualnych.

W tym przypadku zadbamy o to, by połączyć Cię z innymi entuzjastami gier szkoleniowych, tworząc zgrany zespół kolekcjonerów.

To doskonała okazja, aby rozszerzyć swoją sieć kontaktów, poznać nowych ludzi z różnych branż i wspólnie przeżyć niezapomniane przygody na aukcyjnym polu bitwy.

Jakie umiejętności rozwija gra?

Udział w rozgrywce jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji

Przyłącz się do nas, by na własne oczy zobaczyć, jak strategiczne myślenie, współpraca i szybka adaptacja do zmieniających się warunków mogą przekształcić każde wyzwanie w okazję do wzrostu i nauki. Zapraszamy na niezapomniane doświadczenie, które na pewno zintegruje Twój zespół i dostarczy niezliczonych emocji!

Formularz rejestracji na wydarzenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.